Китай наповнює європейський ринок вантажними шинами
Дивитися всі Новини

Китай наповнює європейський ринок вантажними шинами

Вантажні шини з Китаю Roadone починають завойовувати Європейський ринок. Виробник Tongli Tyres повідомив про розширення продажів цієї лінійки в шести варіаціях в країнах Європи протягом поточного року.

Перспективи вантажних шин Roadone

Слідом за презентацією на виставці в Сінгапурі покришки TRB-класу Roadone в чотирьох варіантах малюнка протектора протягом року будуть доступні Європейському споживачеві. Цей продукт належить бренду Tongli Tyres, який був створений спільно компаніями Pirelli і Hixih Group. Представники китайської компанії заявили про успіх свого продукту на азіатському ринку, що дозволяє розширювати ринок і вивести на нові ринки. Виробник впевнений в успіху своєї продукції на ринку Європи, так як шини виробляються в умовах сучасного високотехнологічного обладнання з використанням інноваційних розробок.

Roadone представлені в чотирьох різновидах. Усі моделі, що входять і лінійку Roadone, призначені для широкого спектру вантажних перевезень. Фактично бренд Tongli Tyres здатний повністю задовольнити постійне зростання потреб ринку вантажний гуми.

Обсяг асортименту Tongli Tyres постійно розширюється: зараз це не тільки всесезонні шини для вантажних автомобілів, але і автобусна гума. Один з напрямків, над яким інженери китайської компанії працюють сьогодні - покришки для транспорту комерційного класу.

Функціональні властивості вантажних шин

Кожен з представників лінійки має свої функціональні відмінності та особливості. Моделі RA95, RF02, GA98 і RD15L розраховані на далекомагістральні перевезення, Roadone GD58 розроблені для регіонального використання. Є в асортименті також представник шосейній категорії - Roadone RD25, який передбачає значний пробіг на складних дорогах. Ці шосейні шини мають підвищений експлуатаційний ресурс, а також поліпшені швидкісні показники.

Всі вантажні різновиди цього бренду заявлені як покришки зі збільшеною товщиною малюнка протектора, що робить їх більш міцними і стійкими до пошкоджень. Конструкція в них більш жорстка. Це дає можливість долати складні ділянки дороги без втрати продуктивності. Склад гумової суміші вантажних шин двокомпонентний - вона одночасно покращує зчеплення на сухий і мокрій дорозі й при цьому підвищує керованість і зменшує опір коченню.

Китайський бренд вже домігся високою популярністю на своїй батьківщині в Китаї та відомий на азіатському ринку. Шини цього виробника відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю до зношення.

Раніше стало відомо, що китайська компанія Nixih планує збільшення потужностей та розширення співробітництва з європейськими брендами. Крім уже створеної у співпраці з Pirelli вантажними Roadone, в перспективі планується випуск нових легкових покришок. На даний момент річні потужності з виробництва вантажних та автобусних шин цього бренду оцінюються більш ніж в 2,6 мільйона, обсяги випуску легковий гуми - понад 8 мільйонів на рік. Одна з переваг компанії, що сприяють її популярності і успішності - співпраця з Pirelli та використання інноваційних технологій, розроблених цим італійським брендом.

24 квітня 2019 р.