Компанія Pirelli стала учасницею фестивалю BMW
Дивитися всі Новини

Компанія Pirelli стала учасницею фестивалю BMW

Щороку BMW Car Club of America проводить фестиваль Oktoberfest, більш відомий як BMW O'Fest. Цього року захід відбувся в 49-й раз. Серед відомих виробників автомобільної гуми була і італійська компанія Pirelli.

Детальніше про фестиваль

У 2018 році BMW O'Fest, найбільший щорічний збір учасників BMW Club в світі, проходив разом з гоночним фестивалем Pittsburgh Vintage Grand Prix. В рамках заходів були показані автомобільні шоу і проведені благодійні акції.

На фестиваль зібралися шанувальники BMW з різних міст США. Одним з найбільш знаменних стала гонка вінтажних автомобілів в парку Шенлі. Тут можна було побачити легендарну модель автомобіля BMW 2002, яка цього року святкує свій 50-річний ювілей. Саме це авто є своєрідним символом німецького бренду для Сполучених Штатів. З усієї країни з'їхалися власники цього ретро-мобіля, і, як зазначили організатори, це стало найбільшим зібранням моделей BMW 2002 за весь час її існування.

Pirelli на фестивалі

Марко Крола, головний виконавчий директор Pirelli Tire North America, зазначив, що Oktoberfest є наймасштабнішим заходом для шанувальників BMW, так що італійська компанія не могла залишатися осторонь.

Відомо, що Pirelli спеціалізується на легкових шинах преміум-класу, а про партнерство компанії з німецьким автоконцерном відомо вже давно. Саме для первинної комплектації автомобілів BMW були розроблені і вироблені такі моделі автомобільної гуми, як X5 і X6 для кросоверів, а також 1 Series, 3 Series, 3 Series GT, 5 Series, 6 Series Gran Coupe і 7 Series. Окремо Крола зазначив і серію вінтажних шин Pirelli - Collezione. У цій лінійці присутня модель CN36, яка була створена спеціально до ювілею автомобіля BMW 2002.

Спільна робота

Італійський виробник шин Pirelli і німецький автоконцерн BMW вже багато років ведуть спільну роботу зі створення першокласних покришок для високоякісних автомобілів. Фахівці шинного бренду постійно консультуються з інженерами BMW, що дозволяє досягти найкращих результатів. Адже кожна шина, що йде на первинну комплектацію того чи іншого транспортного засобу, розробляється з урахуванням усіх його індивідуальних особливостей і вимог.

Слід також зазначити, що більшість швидкісних шин Pirelli виробляється саме в Німеччині. Це також сприяло зближенню з автоконцерном. Для первинної комплектації автомобілів BMW італійська компанія поставляє покришки різної сезонності, так що знайти підходящий варіант для різних ситуацій не складе труднощів.

16 липня 2018 р.