Linglong оновлює літню лінійку легкових шин
Дивитися всі Новини

Linglong оновлює літню лінійку легкових шин

Незважаючи на наближення зими китайський шинний бренд Linglong представив одразу дві літні новинки на 2021 рік. Шини обох нових моделей, на які творці покладають значні надії, вже пройшли перші випробування, їх прем'єра відбулася на одній з останніх тематичних конференцій у Китаї.

Нові літні шини Linglong

У листопаді поточного року на щорічній конференції, яка проходить у китайському місті Чжаоюянь, фахівці місцевого шинного бренду Linglong виступили зі своїми оновленнями і представили дві моделі для літнього сезону-2021. Це легкові шини Linglong Sport Master (або SA220) і Linglong CS820. У компанії заявили, що для них залишається пріоритетним підвищення якості продукції, і в нових покришках цей акцент буде основним.

До початку літнього сезону-2021 обидві моделі з'являться у продажу на міжнародному ринку, в тому числі у Європі. Інформації про очікувану розмірну лінійку в Linglong поки не надали.

Linglong SA220 и CS820: технічні та експлуатаційні якості

Згідно з офіційною інформацією, літні шини SA220 створювалися з урахуванням висновків про недавню участь покришок бренду в змаганнях з дрифту. А називаючи переважні властивості цієї моделі, у Linglong говорять про спеціальний малюнок, розроблений для легкого подолання водної плівки і підвищення зчеплення у мокрих умовах. З інших важливих якостей - зниження рівня шуму в піковий момент, а також підвищення контрольованості та витривалості покришок за рахунок використання матеріалів високої міцності.

SA220 пройшли перші випробування у незалежному тестуванні, де посіли дванадцяте місце. Експерти знизили оцінки в основному з причини не найкращої керованості на сухій дорозі, відносно невисокої стійкості до поперечного аквапланування, а також високого опору коченню.

Друга модель Linglong CS820 розроблена для кросоверів, а її високі експлуатаційні властивості пояснюють застосуванням технологій бренду Hongqi. Називають такі основні характеристики цієї моделі:

  •  асиметричний дизайн протектора, оптимізований спеціально для поліпшення характеристик на сухій і мокрій поверхні, а також підвищення керованості;
  •  використання спеціального дизайну ламелей, які підвищують швидкість гальмування на сухій і мокрій дорозі;
  •  застосування оптимізованого гумового складу. Він одночасно сприяє економії палива, збереженню швидкої і чіткої реакції на дії керма у сухих і мокрих умовах, скороченню гальмівного шляху в будь-яких умовах.

Загалом, презентуючи дві нові літні моделі і роблячи анонс на наступний рік, фахівці китайської компанії заявили, що незважаючи на складну ситуацію на ринку вони не відступають від своєї філософії, постійно прагнучи до підвищення якості своєї продукції.

 

16 листопада 2020 р.