Linglong Tire відзначилися в Німеччині: були представлені 16 кращих моделей шин
Дивитися всі Новини

Linglong Tire відзначилися в Німеччині: були представлені 16 кращих моделей шин

Беручи участь у такому масштабному заході, як The Tire Cologne 2018, компанія Linglong Tire спочатку відкрито заявила про свої наміри. В першу чергу, завданням китайського шинного бренду було ознайомлення потенційних партнерів і кінцевих споживачів з асортиментом своєї продукції. Також представники компанії неодноразово заявляли про те, що прагнуть максимально підвищити впізнаваність свого бренду в європейських країнах.

Підвівши підсумки виставки, можна сказати, що амбітні плани Лінг Лонг здійснилися. На своєму стенді компанія розмістила найбільш успішні моделі вантажних і легкових шин , а також презентувала кілька новинок. В цілому бренд представив 16 моделей покришок різного призначення.

Легкові та позашляхові шини

У числі привезених в Кельн шин виявилися моделі, що вже стали досить відомими: Linglong CrossWind і Linglong CROSSWIND M / T.

CrossWind - це гума, призначена для установки на легковий транспорт і експлуатації в літній період. Ключовими характеристиками моделі стали:

  •  чудова якість зчеплення з мокрою і сухою трасою;
  •  швидка реакція на рульові команди;
  •  керованість і маневреність;
  •  міцність;
  •  паливна економічність;
  •  довгий термін служби.

Автомобілісти, які вже випробували цю модель, відзначають також високий акустичний комфорт і плавний, м'який хід гуми.

Конструкція шини включає міцний каркас і високопродуктивний протектор з асиметричною будовою малюнка. Щільне зчеплення забезпечене великою кількістю дренажних каналів, великими блоками і безліччю зацепних крайок. Цікаво, що ця покришка була омологована для представницького лімузина FAW Red Flag L5.

Друга модель, Linglong CROSSWIND M / T, адаптована для повнопривідних транспортних засобів і гарантує чудову стійкість при будь-яких обставинах. Шина здатна розвивати швидкість до 160 км / год і витримує навантаження в 1550 кг. Великий протектор дозволяє пробратися через будь-яке, навіть найсуворіше бездоріжжя.

Обидві моделі можна придбати в інтернет магазині Інфоина за відмінною ціною і з повною гарантією від виробника.

Новинки від Linglong

В якості привілею всі відвідувачі виставки могли ознайомитися з найновішими розробками китайської компанії. У їх числі була всесезонна модель Linglong GREEN-Max All Season зі спрямованим протекторним малюнком. Шина підійде власникам компактних і середньорозмірних автомобілів. Вона отримала чудове зчеплення з сухим і мокрим асфальтом, стабільне управління і відмінні гальмівні властивості.

Завдяки вдосконаленому складу компаунда, шина демонструє високу продуктивність навіть на дорозі, покритій снігом.

Також на стенді була розміщена комфортабельна покришка Linglong Green-Max ACRO. У секторі вантажних шин виробник представив моделі Linglong KTD300, KMA400 і ETT100.

07 червня 2018 р.