Mazda 3 отримає шини підвищеної комфортності від Bridgestone
Дивитися всі Новини

Mazda 3 отримає шини підвищеної комфортності від Bridgestone

Нова версія Mazda 3 буде оснащена покришками від відомого шинного виробника Bridgestone. Turanza T005 - шини підвищеної комфортності, що забезпечують відмінний рівень стійкості на високій швидкості.

Вибір шин для Mazda 3

Оновлена версія Mazda 3 2019 року взується у шини відомого виробника Bridgestone. Ця модель японського шинного флагмана з кожною версією все більше наближається до преміального сегменту, починаючи від потужності і закінчуючи дизайном і рівнем комфорту. У зв'язку з цим для її оснащення виробник обрав відомі на ринку літні покришки Turanza T005. Вони заявлені як гума підвищеної комфортності, що забезпечує високу продуктивність за будь-яких швидкісних показників.

Серед переваг, завдяки яким у Mazda обрали саме цю модель, називають підвищену стійкість машини при їзді на високій швидкості, м'який і плавний рух, їздовий і акустичний комфорт. Фахівці бренду окремо відзначили відмінну точність рульового керування та економію у витраті палива.

У Bridgestone повідомили про те, що всі моделі бренду виготовляються з урахуванням сучасних вимог і стандартів провідних автовиробників. Тому у перспективі лінійка Turanza буде розширюватися, з упровадженням нових пропозицій, орієнтованих на актуальні запити користувачів.

Технічні властивості та оновлення

Для комплектації автомобіля Mazda покришки були дещо вдосконалені. У тому числі використовували оновлений склад гумової суміші, що було необхідно для мінімізації опору коченню. У свою чергу це поліпшення підвищило паливну економічність. Удосконалення складу компаунду позитивно вплинуло і на показники керованості: на сухому дорожньому покритті реакція на дії керма стала більш швидкою і точною.

В іншому літні шини Turanza T005, що встановлюються на Mazda 3, мають властиві для них якості. Вони були представлені у 2017 році і заявлені як шини для легкового транспорту підвищеного рівня комфорту. Саме безпека, їздовий і акустичний комфорт та високе зчеплення стали візитками цієї моделі. Названі якості цінують відомі автовиробники. У тому числі вони були обрані для базової комплектації Lexus LC500.

Серед важливих властивостей Turanza T005 - застосування унікальної технологією Run-Flat. Як заявляє виробник, при втраті тиску на цих покришках авто абсолютно безпечно може проїхати до 80 км до найближчого СТО. Гума оснащена укріпленим внутрішнім каркасом, що забезпечує їх довговічність і перешкоджає деформації. Підвищенню міцності сприяє і застосування армованої гуми на бічних частинах. За безпеку при виконанні маневрів на високій швидкості і м'який рух відповідають плечові блоки. А завдяки наявності спеціальних поперечних канавок знижується ризик аквапланування.

Для заводської комплектації Mazda 3 були обрані покришки типорозміру 215/45 R18 89W.

29 травня 2019 р.