Michelin анонсує прем'єру інноваційних еко-шин
Дивитися всі Новини

Michelin анонсує прем'єру інноваційних еко-шин

5 листопада 2020 року відомий французький бренд Michelin представить широко анонсовану модель сучасних паливозберігаючих покришок. А за кілька місяців, після прем'єри на ринку з’явиться інноваційна еко-модель e.Primacy. Очікується, що ці шини значно підвищать планку для виробників енергозберігаючої гуми.

Інноваційні еко-шини від Michelin

Всесвітньо відома компанія-виробник автомобільної гуми Michelin повернулася до ідеї створення найкращої на ринку еко-гуми. Як повідомляють у компанії, на 5 листопада 2020 року запланована цікава прем'єра. У цей день у форматі онлайн буде офіційно представлена анонсована раніше модель еко-шин e.Primacy. За інформацією представників бренду, ці шини стануть абсолютно новим словом у сегменті паливозберігаючої гуми. Самі шини повинні з'явитися у продажу в 2021 році.

Передбачається, що новинка замінить зняті з виробництва шини лінійки Energy Saver, яка була запущена у 2012 році. Хоча раніше про можливість появи наступника для Energy Saver і Energy Saver не говорили, а всім шанувальникам цих покришок у Michelin рекомендували переходити на літні шини моделі Primacy 4.

Згідно із заявами фахівців Michelin, e.Primacy буде найбільш екологічним варіантом на сучасному ринку. Саме ця модель підвищить стандарти для покришок еко-сегмента, піднявши мобільність на дорозі на новий рівень. Фахівці Michelin не розкривають своїх секретів до прем'єри і офіційної презентації нової моделі.

Останні розробки Michelin у категорії паливозберігаючої гуми

Як відомо, екологічність і захист навколишнього середовища вже багато років входить у пріоритети французького бренду. Один з результатів - створення Energy Saver і Energy Saver, що з'явилися на ринку за останні кілька років. Крім високих експлуатаційних якостей, яким вони зобов'язані застосуванню сучасних технологій, обидві еко-моделі відрізняються підвищеною паливною економічністю.

Цьому служать такі технологічні інновації, розроблені інженерами Michelin:

  •  спеціальний підпротекторний шар, в основі якого - інноваційний матеріал, що знижує опір коченню, а значить, і паливні витрати;
  •  технологія Eсo`N`Grip, що передбачає абсолютно нову модифікацію гумової суміші. Цей винахід використовувався у більш ранніх еко-моделях компанії, включаючи лінійку Energy Saver, і деяких інших.

Чи будуть перераховані технології вдосконалені і оптимізовані в новій моделі, фахівці французького бренду поки не повідомляють.

Ще одна новинка 2020 року від Michelin - зимові X-Ice Snow. Вони мають поліпшені експлуатаційні характеристики, крім того, традиційно завдяки використанню ультрасучасних полімерів у складі гумової суміші забезпечують більш тривалий знос і менші витрати палива.

 

27 жовтня 2020 р.