Michelin презентувала новинку зі спортивним характером
Дивитися всі Новини

Michelin презентувала новинку зі спортивним характером

На ринок виходять нові полусліки від французького бренду Michelin. Ці швидкісні шини отримали назву Michelin Pilot Sport Cup 2 Racing. Вони призначені для спортивних автомобілів з високими вимогами до зносостійкості і експлуатаційних якостей гуми. Виробник позиціонує новинку як модель для спортивних змагань, хоча, шина також сертифікована для використання на трасах загального користування.

Детальніше про модель

Michelin Pilot Sport Cup 2 R стануть справжньою знахідкою при використанні на сухій гоночній трасі. Про це говорять і результати випробування, які Michelin провела на треку «Нардо» в Італії. У тест-драйві брав участь автомобіль Porsche 911 GT2 RS, який оснастили новинкою від французького бренду. Випробування показали, що на Pilot Sport Cup 2 R автомобіль пройшов коло майже на 3 секунди швидше, ніж аналогічне авто на покришках Pilot Sport Cup 2.

При створенні нової моделі шини була використана та ж гумова суміш, яка застосовувалася при розробці спортивних покришок Michelin для кільцевих гонок. Саме такий компаунд дозволив досягти найкращих експлуатаційних якостей в гумі, яка може використовуватися і в гонках, і в звичайному житті.

Унікальний протектор шини має двокомпаундну структуру. Це означає, що зовнішня і внутрішня секції виготовлені з різних гумових сумішей. Висока молекулярна вага еластомеру на зовнішній стороні збільшує зчеплення при маневруванні. У той же час внутрішня сторона зроблена більш жорсткою, що робить шину дуже чутливою до найменших команд рульового колеса.

Безкомпромісна технологічність

При створенні шини Michelin Pilot Sport Cup 2 Racing була застосована технологія Variable Contact Patch 3.0. Вона дозволяє рівномірно розподілити тиск по всій плямі контакту, що збільшує надійність зчеплення, особливо при маневруванні. Брекерний шар шини виготовлений із застосуванням легких і дуже міцних арамідних волокон. Вони дозволяють уникнути деформації покришки при впливі відцентрової сили на високих швидкостях.

Інноваційний протекторний дизайн був адаптований для застосування на сухих покриттях. Посилення гумової суміші у зовнішній плечовій зоні і більш тонкі дренажні канавки в медіальній зоні збільшили пляму контакту на 10%, при цьому, підвищилася жорсткість шини. Все це дало чуйність шини до команд керма і більш надійне зчеплення на великій швидкості.

Michelin планує зробити легкові шини Pilot Sport Cup 2 R сумісними з цифровим моніторингом стану покришок Track Connect - технологія, покликана поліпшити час кола у гоночних моделей. Суть в тому, що дана система, розроблена Michelin, збирає дані про температуру і тиск в шинах за допомогою спеціальних датчиків.

Відзначимо також, що покришки Michelin Pilot Sport Cup 2 R омологовані для автомобілів Porsche 911 GT2 RS і Porsche 911 GT3 RS в типорозмірах 265/35 R20 (99Y) і 325/30 ZR21 (108Y).

16 липня 2018 р.