Пусто
Michelin презентує шини для літаків і гірничодобувної техніки
Дивитися всі Новини

Michelin презентує шини для літаків і гірничодобувної техніки

Більшість новин, пов'язаних з ім'ям всесвітньо відомої шинної компанії Michelin, містять інформацію про нові покришки для легкових авто, позашляховиків або кросоверів. Однак крім цих типів гуми фахівці виробника розробляють високотехнологічні шини для авіаційної техніки, кар'єрних і будівельних машин, а також для інших видів спецтехніки. Нещодавно представники компанії представили авіаційну новинку Pilot і OTR-покришки, призначені для експлуатації під землею.

Супер «взуття» для літаків

За повідомленням Michelin Aircraft Tyre нова модель компанії, діагональна авіашина Michelin Pilot, була створена для установки на гвинтові літаки. Покришка отримала значну кількість оновлених характеристик, які дозволять їй забезпечувати максимальну безпеку за будь-яких обставин. Крім того, модель відрізняється високою міцністю і довговічністю.

Розробники особливо відзначили, що протекторний малюнок був спеціально спроектований з урахуванням вимог клієнтів. Статистичне опитування показало, що пілоти хотіли б отримати покришки з більш глибоким малюнком. Подібний дизайн (дренажні канавки на 21% глибше, ніж у моделі-попередниці) допоможе продовжити термін роботи гуми, знизить загальну масу виробу і дозволить більш економно витрачати паливо.

Інженери Мішлен вдосконалили конструкцію новинки таким чином, щоб вона була міцною і краще опиралася механічним впливам. Цікаво, що при підвищенні запасу міцності майстрам французького виробника вдалося домогтися високої гнучкості каркаса, це дозволяє оптимально розподілити тиск в контактній області.

Бічні зони шини виготовлені з високотехнологічних компонентів, вони прекрасно переносять вплив озону. Це і багато інших чинників істотно продовжують експлуатаційний термін моделі, шина здатна зробити більше циклів зльоту-посадки, а, отже, авіакомпанія може заощадити на частій заміні гуми.

По землі і під землею: новинка з серії Pro

Ще одна новинка в каталозі Мішлен, OTR-шини з лінійки Pro, були створені для оснащення вантажно-підйомних машин, задіяних в складних підземних роботах. Зазвичай таку техніку використовують в гірничодобувній промисловості.

Дві нові моделі спецшин отримали назви Michelin XSM D2 + Pro і Michelin X Mine D2 Pro. Їх головні характеристики:

  •  збільшена міцність бічних зон;
  •  вдосконалений протекторний малюнок;
  •  зносостійкість;
  •  підвищена вантажопідйомність і витривалість;
  •  довговічність.

Працюючи над дизайном новинок, інженери врахували весь спектр негативних чинників, що впливають на шини: наявність гострих осколків каменів, підвищена вологість; вузькі тунелі і непрохідні ділянки шляху.

Презентовані OTR-шини отримали міцний каркас, додатковий обсяг гуми в тих місцях, які піддаються найбільш високому зносу, додаткові захисні шари нейлонових ниток, перехресне розташування елементів корду, додатковий захист від корозії.

В результаті, новинки можуть функціонувати при зниженому тиску (на 6-8%) і краще чинять опір проколам, порізам і розривам.

01 серпня 2018 р.