Michelin презентує всюдихідні мотошини
Дивитися всі Новини

Michelin презентує всюдихідні мотошини

Французький бренд Michelin представляє мотоциклетні шини підвищеної прохідності. Покришки Tracker були розроблені  як для швидкісної їзди по гоночній трасі, так і для руху по пересіченій місцевості.

Tracker від Michelin: призначення мотошин

Шинна компанія Michelin повідомила про свою новинку для мотоциклів спортивного напрямку: на ринку з'являться шини Tracker. Основне призначення нових мотошин Tracker - використання гонщиками в аматорських змаганнях, а також подорож за межами асфальтованих доріг. Саме спортивна їзда стала головним надихаючим фактором для інженерів Michelin при створенні шин Tracker.

Не тільки гонщики входять до цільової аудиторії, для якої було створено новий продукт: він підійде всім, хто часто їздить по змішаному грунту, будь-якій неасфальтованій дорозі, в тому числі ґрунтовкці або сильному брудові.

Розробники Мішлен заявляють про новий продукт як про найкращий варіант мотошин для пересування по піску, багнюці і ґрунтовим дорогам. Згідно з офіційною інформацією і результатам тестів, на традиційних асфальтових дорогах Tracker також веде себе дуже гідно: конструкція покришки та особливості протектора дозволяють зберігати високу швидкість і безпеку в міських умовах.

Конструктивні та експлуатаційні властивості шин Tracker

Всюдихідні літні шини Tracker мають низку найважливіших відмітних властивостей. Одна з найбільш важливих - спеціальна конструкція і малюнок протектора. Розробникам вдалося домогтися високого ступеня зчеплення з будь-яким типом поверхні, включаючи бруд, пісок і грунтовку. Що стосується асфальтового дорожнього покриття, на ньому інноваційний малюнок протектора буде забезпечувати підвищений рівень зчеплення, в тому числі в умовах мокрої дороги.

Новій моделі присвоєно індекс швидкості 170 R. це означає широкий спектр застосування Tracker - від щоденної їзди по місту до крос-кантрі на аматорському рівні.

Малюнок містить в собі збільшену кількість блоків - в цій моделі їх 36. Така кількість блоків забезпечує поліпшене зчеплення.

Покришка оснащена посиленою короною. Це дає велику міцність виробу і підвищує амортизацію на поганих дорогах.

Блоки протектора з'єднуються спеціальними перемичками. Їхнє завдання - збільшити захист колеса від пошкоджень. Вага шини мінімальна завдяки спеціальній двошарової структурі. Ця ж спеціальна Конституція в поєднанні зі спеціальним гумовим складом допомагає досягти максимального зниження ваги виробу без втрати міцності. Конструкція компаунда сприяє високій точності управління.

Грунтозачепи покришки мають посилену основу. Завдяки їй підвищується стійкість до будь-якихх пошкодженнь і здійснюються заходи із запобігання можливих розривів гуми. Ще одна властивість - наявність потовщень в глибині малюнка протектора. Вони посилюють конструкцію і забезпечують захист від ударів і механічних пошкоджень.

У порівнянні з минулими моделями мотошин Мішлен ця Tracker була розроблена в більш широкому різноманітті типорозмірів.

25 квітня 2019 р.