Пусто
Mickey Thompson збільшує розмірний асортимент позашляхових шин
Дивитися всі Новини

Mickey Thompson збільшує розмірний асортимент позашляхових шин

Бренд Mickey Thompson, відомий своєю позашляховою гумою для автомобілів класу SUV, розширює лінійку знаменитої моделі Deegan 38 All-Terrain. Зарекомендувавши себе як відмінна позашляхова гума, вона з'явиться у продажу в нових типорозмірах. Бренд випустить шини в трьох додаткових розмірах.

Оновлення асортименту

З'явившись на ринку, покришки Mickey Thompson Deegan 38 All-Terrain відразу знайшли свою аудиторію. Вони мають відмінний від усіх аналогів позашляховим малюнком протектору, який дозволяє без шкоди проходити навіть найскладніші ділянки дороги. Тому відразу після презентації цієї моделі для пікапів і позашляховиків вона отримала велику кількість шанувальників.

В 2019 році стало відомо про вихід трьох нових розмірів цієї моделі. Навесні поточного року нові варіації покришок з'являться на американському ринку. Протягом найближчих місяців Deegan 38 All-Terrain виведуть в продаж в Європу.

Deegan 38 All-Terrain тепер виготовляються у 3 нових типорозмірах: 285/60 R18, LT 285/60 R18 і 285/50 R20. Нові версії мають не тільки розмірні відмінності: вони вдосконалені з точки зору технічних властивостей, мають посилену конструкцію і більш високий рівень зносостійкості.

Експлуатаційні властивості позашляхових шин Mickey Thompson

В основі Deegan 38 All -Terrain - інноваційний надміцний компаунд, запатентований цим американським брендом. Гумовий склад був створений з прицілом на подолання складних ділянок дороги, тотального бездоріжжя і кам'янистих ґрунтів. А оскільки продукт був орієнтований спеціально на важкі і потужні машини - позашляховики і пікапи - склад компаунда розрахований на серйозні навантаження і відповідає основним вимогам надійності безпеки.

Deegan 38 All-Terrain - всесезонні шини . Це означає, що виробник створив покришки, які будуть однаково якісно працювати на сухому, мокрий, засніженому або слизькому ґрунті. Сприяє цьому агресивний малюнок протектора з потужними блоками і надійними зачепами. Саме заслугою протектора вважається наявність хорошій тяги при будь-якій якості дороги і у різних погодних умовах.

Хороше проходження кам'янистих ґрунтів забезпечують спеціальні елементи малюнку протектора. Вони запобігають потраплянню каміння та інших сторонніх предметів у поглиблення колеса, допомагаючи їм самоочищатися під час руху. Ефективної та безпечної роботі упродовж всього року сприяє і спеціальний склад гуми, збагачений силікою. Це дозволяє гумі залишатися одночасно жорсткою і гнучкою і знижувати ризик від впливу високих і низьких температур. В першу чергу включенням інноваційних полімерів до складу компаунда забезпечується всепогодний характер шин.

Окремо відзначають і посилену внутрішню конструкцію шин цієї моделі. В їх виготовленні використовуються інноваційні матеріали, що дає виробу одночасно легкість і міцність. Deegan 38 All-Terrain гарні й з точки зору паливної економічності. З цього якістю вони значно випереджають більшість конкурентів.

23 квітня 2019 р.