Мінівен Mitsubishi взують у шини Yokohama
Дивитися всі Новини

Мінівен Mitsubishi взують у шини Yokohama

У корпорації Mitsubishi оголосили про вибір шин для мінівену Delica D:5. До заводської комплектації нової моделі увійдуть Geolandar H/T G033 і SUV G055 бренду Yokohama. Ці шини були вибрані автовиробником з урахуванням високої продуктивності, економічності і відповідності сучасних екологічних вимог.

Вибір Mitsubishi для комплектації Delica D:5

Для базової комплектації нового автомобіля Mitsubishi Delica D:5 вибрали дві моделі шин. Обоє представлені брендом Yokohama і призначені для літнього використання на позашляховиках або мінівенах. Delica D:5 на заводі-виробнику взують в дві моделі: для базової комплектації М (у розмірі 216/70 R16) схвалили модель Geolandar H/T G033, усі інші авто будуть оснащені покришками Geolandar SUV G055.

Вибір на користь цих двох моделей був зроблений з ряду причин. Перша - вони розроблені відповідно до сучасної екологічної концепції. Ця якість говорить про те, що покришки адаптовані до різної дорожньої поверхні і, що ще більше важливо - у них понижений опір коченню. Остання властивість сприяє зниженню рівня забруднення довкілля.

Поставка покришок цього бренду на виробничі потужності автомобільної компанії вже розпочате. Це означає, що покупці зможуть оцінити їх вже найближчими місяцями.

Технічні якості нових шин для Mitsubishi Delica D:5

Обидві надані Yokohama моделі, якими комплектуватиметься нова продукція японської автомобільної компанії, мають схожі властивості і призначені для позашляховиків і мінівенів. Модель H/T G033 - літні шини , розраховані на експлуатацію в умовах мокрого і розжареного літнього асфальту. Покришки мають широкий температурний діапазон завдяки своїй еластичності і міцності. Це можливо завдяки застосуванню сучасного полімерного складу гуми. Протекторний малюнок має лінійну будову. Це дозволяє добитися надійнішого контакту з дорожнім покриттям. А у поєднанні із здвоєним центральним ребром виробникові вдалося досягти легшого управління і гальмування. Спеціальна конструкція плечових зон сприяє збереженню курсової стійкості і робить безпечнішими маневри автомобіля.

Geolandar SUV G055 - один з лідерів сучасного ринку по рівню екологічності. Поєднання використовуваної полімерної суміші і протекторного малюнка дозволяють знижувати до мінімуму шкідливі викиди в атмосферу. Подібно до попередньої моделі, поєднання функціональних деталей протектора робить покришки стійкими, тобто безпечними на будь-якому виді покриття. Використання спеціальних насічок на поверхні протектора знижують рівень шуму, а подовжні канавки ефективно усувають воду, що сприятливо впливає на керованість і стійкість.

Обидві моделі були вибрані виробником мінівенів завдяки таким важливим якостям, як потужне зчеплення і тяга, високий рівень прохідності і здатність само очищувати поверхню покришок . Довговічність і екологічність вибраних моделей стали найважливішими критеріями.

27 лютого 2019 р.