На ринку доступні нові Goodyear WinterCommand Ultra
Дивитися всі Новини

На ринку доступні нові Goodyear WinterCommand Ultra

Нова зимова модель від Goodyear з'явилася у вільному продажу в північноамериканському сегменті ринку. Фрикційні шини WinterCommand Ultra належать до преміум-класу і рекомендовані водіям, для яких важливий високий рівень зчеплення, швидке гальмування і розгін в умовах холодної і сніжної зими.

Нова фрикційна модель від Goodyear

Нещодавно в Північній Америці вийшли нові фрикційні шини американського бренду Goodyear для суворих зимових умов. Шини, що отримали назву WinterCommand Ultra, були анонсовані ще на початку поточного року. Після низки випробувань і необхідних тестів ця нешипована модель вийшла на ринок. Передусім вона з'явилася в північноамериканських країнах, потім згодом вона надійде у продаж у Європі.

Говорячи про властивості новинки і рекомендації щодо її експлуатації, виробник охарактеризував модель як преміум-шини, розроблені в першу чергу для водіїв, для яких в пріоритеті максимальне зчеплення, гальмування, точність і швидкість розгону в умовах зимової дороги.

Згідно з даними внутрішньозаводських тестів компанії, нові зимові шини показують виняткові властивості при русі на снігу і льоду. Що важливо, вони демонструють більш високі показники за зчепленням, гальмуванням і керованістю на мокрому асфальті у порівнянні з основними конкурентами. Одна з найважливіших переваг нових фрикційних шин - вони дають поліпшений контроль над дорогою як в умовах засніженої або обледенілої дороги, так і на мокрій і сухій поверхні.

Характеристики та властивості шин

Виробник заявляє такі властивості і характеристики Goodyear WinterCommand Ultra:

  •  застосування спеціальної технології V-Tred, що включає гідродинамічні канавки, які здатні з найбільшою ефективністю відводити з протектора воду, сльоту і мокрий сніг зі збереженням високого ступеня комфорту;
  •  одразу дві спеціально розроблені технології застосовуються для підвищення зчеплення зі слизькою поверхнею, у тому числі на льоду, укатаному снігу і в дощову погоду;
  •  використання ще однієї технології ActiveGrip, що підвищує зчіпні властивості і керованість в дощ і сльоту;
  •  при створенні покришок застосовується спеціальний інноваційний гумовий склад Cryo-Adaptative. Такий оновлений компаунд дає більш високу еластичність і забезпечує кращу керованість автомобілям в екстремально холодну погоду.

У США і Канаді нова зимова модель вже доступна до продажу в 23 розмірах, посадковий діаметр - 15-18 дюймів. Нинішні розміри рекомендують в основному для автомобілів категорії седан і SUV. Наступного року виробник планує розширити розмірний діапазон, додавши ще 27 розмірів з діаметром 18-20 дюймів. Тоді ж або раніше шини з'являться у продажу в країнах Європи.

 

18 листопада 2020 р.