Пусто
На ринку з'явилися нові шини для навантажувачів
Дивитися всі Новини

На ринку з'явилися нові шини для навантажувачів

Бренд Magna Tyres пропонує нові шини для вантажної техніки. Відразу дві нові моделі з'явилися на ринку під цим брендом. Magna M - SKID - 2 і M - SKID - 4 призначені для фронтальних навантажувачів, працюючих в складних умовах.

Особливі властивості шин від Magna Tyres

Шинний бренд Magna Tyres розробив і вивів на ринок відразу дві моделі покришок для фронтальних навантажувачів. Нові вироби мають немало загальних особливостей, але також припускають ряд відмінностей. Перша модель - Magna M - SKID - 2, була розроблена з метою удосконалення показників вантажопідйомності і продуктивності. Покришки цієї варіації були спеціально посилені у бічних частинах, а нейлон, який застосовується у виготовленні виробів, призначений для подовження терміну служби шин.

Друга модель - Magna M - SKID - 4, орієнтована передусім на збереження ефективності і продуктивності навантажувача в складних умовах. При створенні покришок цієї версії був зроблений акцент на розробку спеціальної, щільнішої конструкції корпусу, а також досягнення високих показників витривалості і вантажопідйомності. Як заявляють представники компанії-виробника, нові шини від Magna Tyres стануть справжнім помічником для навантажувачів з бортовим поворотом, дозволяючи їм працювати на повну потужність.

Експлуатаційні властивості шин від Magna Tyres

Magna M - SKID - 2 представлені у продажу в широкому діапазоні типорозмірів: буде доступно всього 7 варіантів розмірів починаючи від 5.70 - 12 до 15.19 - 5. Ці всесезонні шини мають такі технічні і експлуатаційні якості:

  • Використання інноваційного нейлонового складу для виготовлення корпусу покришок. Ця формула передбачає більш високий рівень міцності і витривалості, а також допомагає зберігати тиск в шині;
  • Додаткове посилення боковин виробів, що надає їм витривалість і подовжує період експлуатації;
  • Збільшена вантажопідйомність шин - в цій моделі вона досягає 4565 кг;
  • Широкий діапазон типорозмірів.

Для роботи в найбільш складних умовах, у тому числі на поганому грунті, виробник рекомендує вибирати другу варіацію, випущену в тій же лінійці. Одна з найважливіших особливостей моделі M - SKID - 4 - вона спеціально посилена так, щоб навантажувачі з бортовим поворотом могли витримувати більшу вагу. Тому для виконання багатьох промислових завдань рекомендують саме цю версію.

Обидва представники лінійки мають маркування M+S, що означає можливість всесезонного використання. Отже, взувши навантажувач, можна не міняти покришки із закінченням сезону, істотно заощадивши.​

Нідерландський виробник шин Magna Tyres стала відомою завдяки своїм сучасним розробка гумових сумішей для шин різного порядку. Компанія відома своєю увагою до структури покришки і розумінням механіки роботи транспортних засобів. Саме тому Magna Tyres добилися успіху в розробці шин для будівельної, підйомно-транспортної і іншої робочої техніки. У зв'язку з цим під час тестування покришки двох нових моделей показали високий результат.

15 лютого 2019 р.