На ринку з'явилися нові всесезонки від Toyo
Дивитися всі Новини

На ринку з'явилися нові всесезонки від Toyo

Американська Toyo Tire розширила свій асортимент всесезонних покришок, представивши на ринку новий продукт. Шини Toyo Open Country H/T II призначені цілеспрямовано для позашляховиків і пікапів. Вони розроблені і оптимізовані з урахуванням потреб сучасних потужних автомобілів.

Новинка від Toyo: основні особливості

У корпорації Toyo Tire повідомили про вихід на ринок анонсованої раніше моделі всесезонних шин Toyo Open Country H/T II. Ця гума преміум-класу була створена для пікапів і позашляховиків. У зв'язку це новинка має широким діапазоном експлуатаційних властивостей і оптимізована для комфортного і безпечного використання впродовж цілого року.

У основу нової гуми була покладена попередня версія Open Country H/T. Нова модель має багато в чому схожі експлуатаційні якості. Проте завдяки використанню інноваційних технологій і поліпшеному дизайну вона має поліпшені показники. Передусім розробники відмічають оновлення гумової суміші, яка стала більше зносостійкою. Новій версії властива також підвищена ходимість і довговічність порівняно з попередницею. Малюнок протектора тут візуально мало відрізняється від Toyo Open Country H/T, але технологічно нова модель зазнала немало змін. Так, гальмування на мокрому асфальті у новинки значно краще. Те ж торкається показників зчеплення на усіх видах поверхні.

Toyo Open Country H/T II здатна долати тривалі відстані на міських дорогах і за межами міста, не знижуючи заявлених показників швидкості і комфорту.

Характеристики шин

Всесезонні шини цієї моделі належать до категорії шосейних покришок. Вони мають симетричний ненаправлений малюнок і містять ряд інноваційних властивостей, які були розроблені і запатентовані Toyo Tire. У числі таких якостей - окремі деталі конструкції протектора. У тому числі - застосування адаптивних плечових канавок, які гарантують стійкість на мокрій дорозі. Велику функціональність в зимовий період надають спеціальні кільцеві канавки у поєднанні з хвилеподібними прорізами. Ці елементи збільшують тягу на снігу або бруду, що обов'язково для всесезонних покришок. У тому числі спеціальні адаптивні канавки не знижують свою функціональність при зношуванні протектора.

Змінний крок блоків протектора дозволяє зробити рух плавнішим і тихішим. Гумова суміш для була істотно оновлена і вдосконалена. Це дозволяє їй бути стійким до зношування і механічних ушкоджень. Зниження показників шумності - одна з функцій гумового складу моделі.

Прихильникам попередньої версії Toyo Open Country H/T сподобається класичний дизайн бічних стінок покришок. Окрім класики, покришки можуть бути виконані в спортивному дизайні. Він яскравіший, містить контрастні написи і стилізовані декоративні деталі.

Виробник гарантує значно збільшений пробіг нових шин - за офіційною інформацією Toyo цей показник складає в межах 110 тисяч кілометрів.

22 березня 2019 р.