На ринок виходить новий бренд вантажних шин Anteo
Дивитися всі Новини

На ринок виходить новий бренд вантажних шин Anteo

Компанія Prometeon Tire Group запускає новий бренд Anteo. Це бюджетна лінійка вантажних покришок, що на даний момент складається з шести позицій. Нові шини були представлені 26 березня в Мілані.

Бренд Anteo: його призначення і властивості

У рамках відомої компанії Prometeon Tire Group (чи PTG) з'явився новий бренд Anteo. Ця лінійка не випадково дістала свою символічну назву. У неї входять вантажні і автобусні шини. Оскільки цей сегмент ринку охоплений недостатньо інтенсивно, в PTG було вирішено створити окреме відгалуження, присвячене розробці спеціалізованих шин широкого призначення. До випуску першої продукції лінійка Anteo складатиметься з шести моделей, кожна з яких має свої технічні властивості і особливості експлуатації.

Найближчим часом під маркою Anteo у продажу з'являться три моделі для руху по міських і шосейних дорогах Anteo Pro T,  Anteo Pro D, Anteo Pro S, а також два різновиди, призначені для змішаних умов. До цієї категорії увійдуть Anteo Mover S і Anteo Mover D.

Рішення переходу до мультибрендового характеру компанії було прийняте керівництвом PTG за результатами вивчення ринку і запитів споживачів. Нині ринок вантажних шин недостатньо розвинений і вимагає розширення і модернізації.

Характеристики шин Anteo

У Prometeon характеризують TRB- шини нового бренду як преміум-продукт. Моделі вже введені у виробництво на заводах компанії в різних країнах світу. Згідно з результатами досліджень, вироби відповідають міжнародним критеріям якості.

Усі моделі, що випускаються, незалежно від їх властивостей і призначення, мають декілька загальних переваг.  Розробники акцентують, що нові продукти створювалися з урахуванням вимог безпеки. У тому числі представники лінійки характеризується надійними зчіпними властивостями на мокрій дорозі. Більше того, за цим показником їх називають одними з кращих у своїй категорії.

Всесезонні шини Anteo відрізняються рядом переваг. Згідно інформації самого виробника, їх функціональність передусім забезпечує оптимізований гумовий склад. Спеціальна суміш має високу зносостійкість і міцність, що особливо важливо для руху по складній дорозі. Посилена була і внутрішня конструкція покришки, що в цілому підвищує міцність виробу.

Склад і конструкція протектора припускає можливість його відновлення при зношуванні.

Таким чином, з урахуванням існуючих традицій у виготовленні автомобільної гуми і власних інноваційних розробок Prometeon Tire Group створила нову лінійку вантажних і автобусних шин, які відповідно до своїх властивостей отримали маркування 3pmsf. Згідно з маркуванням, передбачається можливість безпечної експлуатації покришок в зимових умовах.

Як відомо, саме на потужностях Prometeon випускаються вантажні, сільськогосподарські і інші шини   марки Pirelli. При створенні нового бренду фахівці компанії впровадили абсолютно нові технології і досвід. У тому числі одна з особливостей усіх нових моделей Anteo - при їх створенні враховували різні географічні і погодні умови.

27 березня 2019 р.