На ринок вийшли нові літні шини від Firestone
Дивитися всі Новини

На ринок вийшли нові літні шини від Firestone

Firestone представила нову модель літніх шин Firehawk Sport 01. Покришки поки з'явилися тільки на ринку Таїланду, однак незабаром планується презентація і в інших країнах. Асиметрична покришка отримала в своє розпорядження ефективну дренажну систему і унікальний склад компаунда, що дозволяє досягти високого рівня зчеплення на різних типах поверхонь.

Детальніше про шину

На створення Firestone Firehawk Sport 01 інженерів компанії надихнула покришка від Bridgestone - Potenza RE002 Adrenalin. Технології, які добре зарекомендували себе, і малюнок протектора стали тому причиною. Виразний і спортивний дизайн покришки є відображенням її назви - «Вогненний сокіл». Когтевидні протекторні блоки забезпечують високий рівень зчеплення і курсову стійкість як на сухому, так і на мокрому покритті.

Firehawk Sport 01 отримала асиметричний малюнок, який складається зі зміщеного в сторону від центру широкого ребра, здвоєних блоків на боковинах, а також згаданих вище елементів у вигляді кігтів. Все це допомагає поліпшити ходимість шини і забезпечує швидку реакцію на повороти керма.

Центральна зона з'єднується з плечовою для збільшення жорсткості і поліпшення керованості. Центральна канавка має хвилястий контур, що допомагає запобігати ковзанню на водній плівці і допомагає уникнути ефекту аквапланування. Дно канавки має спеціальні дефлектори, які запобігають створенню завихрень води, що також допомагає шині не спливти в калюжі.

Склад гумової суміші дозволяє досягти необхідної для літньої шини жорсткості. Це збільшує термін експлуатації, і знижує опір коченню. Таким чином, покришка є ще і паливноекономічной, і стане дійсно вигідним придбанням.

Firestone Firehawk Sport 01 доступна в 23 типорозмірах від 15 до 18 дюймів.

Про виробника

Американська компанія Firestone - великий гравець на шинному ринку вже понад 100 років. Почавши з виробництва гумотехнічних виробів, бренд поступово виріс до нинішніх масштабів. Нещодавно компанія об'єдналася з Bridgestone в єдину корпорацію, яка поставляє споживачеві тільки високоякісну перевірену продукцію.

Шини даного бренду відрізняються безпекою і довговічністю. Багато виробників автомобілів вибирають саме ці покришки для первинної комплектації своїх транспортних засобів.

Одним з головних переваг шин Firestone є те, що для їх створення використовується високоякісна гумова суміш, яку компанія розробила власними силами. Формула включає в себе безліч інгредієнтів, покращує функціональні якості гуми.

Придбати продукцію Firestone можна і на Україні. Доступні ціни та гарантію надає інтернет-магазин Інфошина.

20 червня 2018 р.