На ринок вийшли нові шини для мінівена від Toyo
Дивитися всі Новини

На ринок вийшли нові шини для мінівена від Toyo

Лінійка літніх шин Nanoenergy від Toyo поповнилася новими легковантажними покришками Nanoenergy Van. Виробник позиціонує їх як надійні та економічні, стійкі до зносу і великих навантажень.

Про новинку

Nanoenergy Van були презентовані на першій міжнародній виставці The Tire Cologne. Нова шина стала одним із центральних експонатів на панелі Toyo.

Модель має збільшену ефективність гальмування, а також забезпечує кращу стійкість в поворотах. Крім того, шини мають посилений каркас. Така конструкція забезпечує необхідну міцність і допомагає максимально продовжити експлуатаційний термін шини. Слід також зазначити, що Nanoenergy Van отримала знижений опір коченню. Завдяки цьому шина стала надекономічною, а витрата палива значно скоротилася. Це також допомогло знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Покришка має розвинену дренажну систему, що робить її дуже стійкою на мокрих поверхнях, навіть в період сильних опадів.

При створенні легковантажної шини була застосована технологія Nano Balance, в якій головна робота велася на нанорівні - дослідження, аналіз, проектування і виробництво. Nano Balance забезпечує всебічну основу для технічного розвитку бренду Toyo. В майбутньому шини лінійки Nanoenergy стануть ключовою частиною всього асортименту продукції бренду.

Нові шини від Toyo пропонуються в типорозмірах від 13 до 17 дюймів.

З історії бренду

Японська компанія Toyo Tire відома у всьому світі завдяки високій якості продукції і повсюдного використання інновацій в своїй роботі. Шини бренду використовуються для первинної комплектації багатьох марок автомобілів, а також постійно беруть участь в спортивних змаганнях.

У цьому році бренд зосередився саме на комерційній гумі, так що на виставці The Tire Cologne ключовими експонатами на своїй панелі зробив літню модель для мінівенів Nanoenergy Van, і зимову шину аналогічного призначення Toyo Observe Van.

Шини від японського виробника мають високі показники в різних погодних умовах і на дорожніх поверхнях будь-якої якості. Особливо важливими для комерційного сегмента стануть такі характеристики шин Toyo, як надійність, зносостійкість і економічність. Також ці покришки є представниками так званого «зеленого» сегмента, оскільки значно знижують рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Створюючи свою продукцію, японська компанія дбає про те, щоб шини відповідали всім вимогам регіону - і клімат, і дорожні умови. Ну а оптимальне поєднання ціни та якості робить ці покришки дуже вигідною і надійної покупкою.

17 липня 2018 р.