На виставці Autopromotec Nexen продемонструє нові зимові шини
Дивитися всі Новини

На виставці Autopromotec Nexen продемонструє нові зимові шини

Шинний бренд Nexen Tire покаже свою новинку на прийдешній виставці Autopromotec-2019. Компанія привезе до Болонії легкові шини Winguard Snow G3 для зимового використання, розроблені для ринку Європи.

Презентація зимових шин Nexen

Компанія Nexen Tire з Південної Кореї анонсувала свої новинки, які вона продемонструє на спеціалізованій виставці Autopromotec 2019. Ця виставка, що стартує 22 травня у Болонії, - один з найбільш важливих тематичних заходів у Європі. Вона проходить раз на два роки і збирає найбільш актуальні та очікувані новинки автомобільної тематики. Саме там Nexen вирішила презентувати свою нову зимову шину, створену для європейських доріг.

На нинішній виставці Nexen займе гідне місце в своїй категорії. Загалом експозиції бренду буде виділено 170 кв. м. Однак саме на зимові шини моделі Winguard Snow G3 компанія робить основну ставку. Ці фрикційні покришки за своїми властивостями і особливостями експлуатації повинні замінити попередню модель тієї ж категорії Winguard Snow G WH2, яка була доступна у країнах Європи з 2015 року. У продажу новинка-2019 буде представлена у 21 типорозмірі в діапазоні 155/65 R14 - 215/70 R16. Покришці наданий індекс швидкості T і H.

Технічні властивості та інновації

Подібно до своєї попередниці Winguard Snow G3 орієнтована насамперед на безпеку під час їзди за умов зимової дороги. Курсова стійкість навіть в екстремальних умовах у поєднанні з високими швидкісними показниками і комфортом - головні "фішки" як попередньої, так і нової версії.

Технічні фахівці Nexen розповіли, у чому особливість фрикційної новинки цього року. Ці шини класу преміум призначені для легкових автомобілів. Зберігши направлений малюнок попередньої моделі, розробники вдосконалили та оптимізували його. У тому числі були покращено якість дренажних канавок. Тепер, на думку інженерів Nexen, цей елемент став ідеальним для умов європейської зими: конструкція канавок дозволяє швидше виводити з зони контакту талий сніг і воду. Разом з тим будова канавок допомагає поліпшити поведінку покришки на льоду або сніговій дорозі.

Для підвищення стійкості на поворотах створені більш широкі плечові зони. Особливість Winguard Snow G3 - у своєрідній конструкції цих деталей: плечові зони за шириною практично дорівнюють центральній зоні протектора. Ця риса дає можливість зберігати стабільність і хороше зчеплення навіть при виконанні різких маневрів на снігу або слизькій дорозі. Підвищенню якості зчеплення на снігу і льоду сприяють і ламелі різного типу і конструкції. Підвищують зчеплення на засніженій поверхні і канавки вигнутої щілиноподібної форми, які розташовані на плечових шашках протектора.

На підтвердження високої якості своєї фрикційної новинки Nexen повідомляють про те, що шина цієї моделі стала одним з фіналістів спеціалізованого конкурсу, що проходив на батьківщині бренду.

21 травня 2019 р.