Нагорода від Ford для трьох найбільших виробників шин
Дивитися всі Новини

Нагорода від Ford для трьох найбільших виробників шин

В ході 20-ї щорічної премії компанії Ford - World Excellence Award, кращими постачальниками шин для даної марки авто були визнані Bridgestone, Michelin і Pirelli, а саме - їх латиноамериканські підрозділи. Всього нагороди були вручені 88 компаніям, які постачають комплектуючі для Ford Motor. І лише три з них удостоїлися високого визнання в сфері забезпечення шинами.

Кращі шини для Форд

Італійська компанія Pirelli була удостоєна премії Gold Excellence. Як зазначив генеральний директор Pirelli Tire North America Марко Крола, для компанії це стало великою честю, адже бренд отримав нагороду, завдяки високим технологіям, інноваційному підходу і гнучкій політиці бізнесу в сфері поставок шин для комплектації автомобілів Ford. Крола додав, що співпраця з автовиробником - важлива віха в історії Pirelli. Також дана премія показує, наскільки якісним і надійним продуктом є покришки італійської компанії. Піреллі претендували і на отримання нагороди Brand Pillar Award, яка вручається за високу якість і екологічність продукції, що поставляється, однак дана нагорода пішла іншому переможцю.

Нагороди Silver Award були присуджені компаніям Bridgestone і Continental. У даній номінації були відзначені високі технології виробництва автомобільної гуми, якість поставок і висока якість продукції.

Про премію

Ford Motor Company - глобальна компанія, розташована в Дірборні, штат Мічиган. Компанія розробляє, виробляє, продає та обслуговує повну лінійку автомобілів Ford - від вантажівок і позашляховиків, до електрокарів і автомобілів класу люкс. Крім того, компанія надає фінансові послуги Ford Motor Credit і займає лідируючі позиції в області електрифікації, автономних транспортних засобів і рішень для мобільності.

Протягом 20 років автовиробник висловлює своє високе визнання компаніям, які постачають різні комплектуючі для цих авто, врученням премії Ford World Excellence Award.

Відзначається, що дана нагорода - доказ видатних досягнень найуспішніших постачальників для Ford Motor Company по всьому світу. Саме такі постачальники грають ключову роль в успіху і розвитку Ford. Вони також допомагають компанії досягти поставленої мети - стати одним з найнадійніших виробників транспортних засобів в світі.

Серед категорій, в яких вручається Ford World Excellence Award, крім легкових шин , слід також відзначити екологічні та smart-технології, якість поставок, вартість послуг, інноваційний підхід, принципову позицію в питаннях сировини і якості готової продукції.

26 червня 2018 р.