Nexen презентував всесезонні шини для фургонів
Дивитися всі Новини

Nexen презентував всесезонні шини для фургонів

Корейський бренд Nexen розширює свій всесезонний асортимент для фургонів. На ринку Європи вже доступні шини N'blue 4Season Van, що підходять для експлуатації протягом усього року, навіть в умовах підвищених навантажень.

Розширення всесезонної лінійки Nexen

Найпопулярніший шинний бренд Кореї Nexen Tire представив свою нову всесезонну модель для фургонів N'blue 4Season Van. Гума вже з'явилася на ринку багатьох європейських країн. Вона заявлена як модель, що забезпечує високу продуктивність і безпеку під час руху в будь-яку погоду.

Основна орієнтація цих шин - на європейські дороги з відповідними погодними умовами. Це означає, що всесезонні шини цієї моделі передбачають стабільну поведінку і безпеку як на засніженій дорозі, так і на мокрій і сухій поверхні.

Окрему увагу розробники приділили роботі покришок в умовах високих навантажень - завдяки міцності конструкції шин вони залишаються керованими і стабільними навіть при перевезенні вантажів. Тому їх рекомендують для щоденної експлуатації на легких вантажівках.

Експлуатаційні характеристики

N'blue 4Season Van мають такі властивості:

  •  канавки спеціальної конструкції дозволяють збільшити показники продуктивності покришок на холодній дорозі і снігу. Зокрема, діагонально розташовані основні та додаткові канавки ефективно відводять воду або мокрий сніг з основної зони протектора;
  •  малюнок протектора оптимізований таким чином, щоб підвищувати зчеплення в умовах мокрої дороги і одночасно на снігу. У тому числі зберігати тягу і стабільність на снігу дозволяють зигзагоподібні канавки, які дають хороший кромковий ефект;
  •  пляма контакту має монолітну форму. Ця вже перевірена компанією властивість допомагає зберегти відмінне зчеплення з дорогою в усі сезони і в будь-яку погоду;
  •  посилена конструкція подовжує термін служби покришок, зберігаючи їхню цілісність і продуктивність при підвищених навантаженнях;
  •  оновлений склад компаунду підвищує показники паливної економічності і подовжує знос покришок навіть в умовах високих навантажень.

У поточному році Nexen Tire представили не тільки комерційні всесезонки N'blue 4Season Van. Серед цікавих надходжень на ринок - також оновлена зимова шина для шипування WINGUARD winSpike 3. Її призначення - холодні регіони Європи з суворими зимами, насамперед Скандинавія і Росія. У цій моделі особлива увага приділяється розташуванню шипів - вони розміщені на поверхні таким чином, щоб забезпечувати достатню тягу на зимовій дорозі, а також гарантувати хороше зчеплення і швидке гальмування. Крім того, при створенні цієї моделі використовувалася фірмова технологія бренду Nexen 3D Kerf, що підвищує продуктивність на снігу і в ожеледицю.

 

20 жовтня 2020 р.