Пусто
Nexen створює нову лінійку шин
Дивитися всі Новини

Nexen створює нову лінійку шин

Компанія Nexen представила на ринку свою нову лінійку автомобільної гуми i.Q Series. Перший представник цієї лінійки - шини i.Q Series 1, найближчим часом з'явиться у продажу в Південній Кореї, пізніше буде доступний на території Європи.

Нова лінійка Nexen : призначення і властивості

У Nexen офіційно повідомили про вихід шин з нової лінійки i.Q Series. Повна назва цього сімейства шин розшифровується як "incredible quality", або неймовірна якість. Саме ця якість, по визнанню виробника, стала відправною точкою в створенні і подальшому розширенні лінійки.

У тому числі в Nexen заявили про збільшення терміну служби гуми. Порівняно з попередніми поколіннями бренду показник зростання зносостійкості складе 5%. А поєднання посиленої конструкції покришок з сучасними технологіями дозволяє підвищити стійкість транспортного засобу під час виконання маневрів.

У новій лінійці Нексен продовжує вже звичні традиції створення продукції, яка поєднує в собі високу якість і доступну вартість. Їх особливість - високі ходові якості і здатність адаптуватися до будь-яких дорожніх умов.

Дебютує новий продукт на рідному південнокорейському ринку. Потім, до закінчення сезону модель повинна отримати ширший діапазон продажів. i.Q Series 1 будуть представлені у продажу в 27 типорозмірах. Діапазон розмірності - від 155/70 R13 до 255/65 R16.

Технічні властивості

Згідно офіційної інформації виробника, літні шини цієї моделі характеризуються наступними властивостями:

  • Використання сучасного гумового складу зі змістом високодисперсної силіки. Ця якість зберігає високий рівень стійкості до високої температури, механічних ушкоджень і інших негативних чинників. Використання цього типу гуми у поєднанні з посиленою конструкцією подовжує термін експлуатації покришок;
  • Застосування посилених блоків в плечових зонах не лише надає велику міцність, але і сприяють збереженню стійкості при виконанні екстрених маневрів;
  • Спеціальне розташування ламелей і інших елементів протектора роблять шини практично несприйнятливими до аквапланування. Гальмуванню на сухій і мокрій поверхні інженерами Нексен було приділено особливу увагу. За цим показником новинка значно випереджає своїх попередників;
  • Підвищений комфорт - що їздить і акустичний - одно з переваг, які гарантував виробник.

У 2019 році i.Q Series 1 буде першим і єдиним представником своєї лінійки. Коли компанія планує доповнити це сімейство новими представниками, точно не повідомляють. Ще в 2018 році були анонсовані нові літні шини цього бренду Nexen N'Fera Sport, створені для швидкої їзди, і гума для позашляховиків Nexen Roadian AT 4x4. Усі моделі орієнтовані передусім на практичність і безпеку при щоденній експлуатації. Згідно з очікуваннями, нова версія має схоже призначення.

05 квітня 2019 р.