Nitto Trail Grappler довели, що вони здолають будь-яке бездоріжжя
Дивитися всі Новини

Nitto Trail Grappler довели, що вони здолають будь-яке бездоріжжя

2017 рік став для шинного бренду Nitto Tire надзвичайно успішним. Зокрема, варто відзначити успіхи на гоночних трасах, адже результати дійсно вражають. Під час проведення Національного Чемпіонату Ultra4 пілотам Нітто вдалося роздобути нагороди в двох класах. Більш того, участь в Національному Чемпіонаті 4 Wheel Parts в місті Ріно в Неваді принесло гонщикам компанії лідерство відразу в трьох класах.

Детальніше про видатні перемоги

Амбасадор компанії на Ultra4 виступав Уейленд Кемпбелл, він став призером в класі "King of the Hammers".

В ході 4 Wheel Parts Nitto National Championship Race лідерські місця також присуджені амбассадору бренду Нітто. Заслугою Джейсона Шерера стало завоювання перемоги в класі 4400, крім того, йому дісталися ще два призових місця в цьому змаганні. Автомобіль пілота був оснащений позашляховими шинами Nitto Trail Grappler.

На частку Вона Гіттіна-молодшого дісталася перемога в класі 4500, а Кейду Родду вдалося стати першим в класі 4800 Legends. До речі, останній також віддавав первагу покришкам Trail Grappler над усіма іншими. Можливо, саме це і призвело до перемоги.

Модель може похвалитися двома рядами з рельєфних блоків, а також міцними боковинами. Завдяки оптимальному коефіцієнту пустотности, вона здатна самостійно очищатися від бруду, налиплого на протекторні елементи. Важливими виявилися і такі параметри: надміцна конструкція, збільшена товщина гуми, тришаровий поліестеровий корд.

З видаленням надлишкової вологи і бруду з-під коліс прекрасно справляється дренажна система з великих і дрібних каналів. Виріб дозволяє будь-якому водієві досягти вражаючої стійкості і щільного зчеплення з дорожньою поверхнею.

Продукція Нітто для легкових авто

Нагадаємо, що бренд Nitto Tire був розроблений компанією Toyo Tire і спеціалізується на створенні покришок трьох категорій:

  • для установки на джипи;
  • вуличні ультра-технологічні моделі;
  • спортивні і гоночні вироби.

Однак в асортименті компанії також представлена гума для легкових автомобілів. Існують літні, зимові та всесезонні шини. Всі моделі мають унікальний дизайн і відрізняються високою продуктивністю, адже над їх створенням працюють майстри власного конструкторського підрозділу компанії. Також керівництво бренду приділяє пильну увагу показниками безпеки, витривалості і довговічності шин. Тому кожна стадія виробництва супроводжується суворим контролем якості.

З всесезонних моделей для позашляховиків найбільшим попитом користується Nitto NT421Q. Досить складний протекторний малюнок з глибокими водоевакуаційними жолобами, різноспрямованими дренажними каналами і численними блоками дозволяє ефективно долати найскладніші ділянки шляху.

Для оснащення авто на час зими автовласники найчастіше вибирають шиповані шини Nitto Therma Spike або фрикційні Nitto NTSN2. Кожна з них характеризується високою стійкістю при їзді по засніженому дорожньому полотну, прекрасними зчіпними властивостями, витривалістю і надійністю.

29 грудня 2017 р.