Пусто
Nokian збільшує розмірну різноманітність гуми для автогрейдерів
Дивитися всі Новини

Nokian збільшує розмірну різноманітність гуми для автогрейдерів

Фінська шинна компанія Nokian розширить розмірну лінійку покришок для автогрейдерів. Шини Hakkapeliitta LoadeR, призначені для широкого спектру робіт, включаючи чищення снігу, тепер випускатимуться в новому розмірі - 14.00R24.

Оновлення Nokian Hakkapeliitta

LoadeR Hakkapeliitta LoadeR, розроблені Нокіан і що вже закріпилися на ринку, розширюють свій розмірний асортимент. Ці шини призначені для спеціалізованої техніки. Навантажувачі і автогрейдери, особливо працюючі в суворих зимових умовах, потребують покришок високої продуктивності і потужності. Одно з найважливіших вимог до шин цієї категорії - хороше зчеплення навіть на сильно засніженій поверхні.

Раніше ця модель була представлена в трьох розмірах - 17.5, 20.5, 23.5 з діаметром R25. Тепер виробник оголосив про додавання в лінійку нового розміру - 14.00R24. Це дозволить ширше використати потенціал покришок - гума, яка раніше могла застосовуватися в основному для колісних навантажувачів, тепер може використовуватися для навантажувачів. У березні цього року нова розмірна версія вже буде доступна в офіційних точках продажу. Сімейство Nokian стало найкращим рішенням для промислових майданчиків, аеродромів і інших об'єктів, де техніка працює за будь-яких погодних умов. Ця модель універсальна, оскільки є всесезонними шинами , відповідними для експлуатації в літній час.

Експлуатаційні властивості

Цілорічний характер - одно з важливих властивостей, на якому акцентують творці шин. У зимовий період особливості їх протектора дозволяють добитися максимального рівня зчеплення на льоду і щільному шарі снігу. До появи нового розміру автогрейдери можуть використовуватися в холодні зимові місяці. В той же час одне із завдань, яке перед новинкою ставили розробники, - збереження працездатності і надійності покришок в літній період при роботі на мощених поверхнях.

Інженери Нокіан винайшли спосіб поєднання функціональності гуми у будь-яких погодних і дорожніх умовах. За їх словами, секрет хорошого зчеплення і тривалої довговічності - в поєднанні спеціальної гумової суміші і малюнка протектора. Шини мають відкритий агресивний малюнок асиметричного типу. Він забезпечує хороше зчеплення, стійкість і достатню тягу на поверхні будь-якого типу. Наявність діагональних ламелей на поверхні протектора зберігає стабільність машини навіть під час ожеледі. При цьому конструкція шини дозволяє при необхідності встановлювати на ній шпильки - виробник передбачив спеціальні зони для їх закріплення.

Оптимізована гумова суміш у складі покришок дає можливість довше зберігати працездатність шин . Спеціально для цієї мети виріб оснащується великим запасом гумової суміші, яка може триваліший період не зношуватися.

Під час тестування шин Hakkapeliitta LoadeR при прибиранні снігу експерти відмітили високий потенціал. Покришки мають достатню потужність, щоб забезпечити тривалий і безперебійний процес роботи впродовж тривалого часу.

11 березня 2019 р.