Нова мотоциклетна шина Karoo Street від Metzeler
Дивитися всі Новини

Нова мотоциклетна шина Karoo Street від Metzeler

Зовсім недавно, всього лише кілька днів тому, німецька компанія Metzeler порадувала мотоциклістів оголошенням про вихід нової моделі покришок. Новинка, Karoo Street, належить до класу «ендуро-стріт», вона стане доповненням вкрай успішної лінійки, яка вже включає позашляхову модель Karoo 3 і офф-роудні покришки Karoo Extreme.

Детальніше про дизайн і характеристики Кару Стріт

Згідно із запевненнями виробника, модель здатна забезпечити хороші показники керованості при їзді по сухій і мокрій трасі. Але в той же час виріб відрізняється агресивним дизайном, що дозволяє використовувати мотоцикл для переміщення по бездоріжжю.

Фахівці бренду проаналізували ситуацію на ринку мотошин і з'ясували, що власники транспортних засобів «ендуро-стріт» очікують від літніх покришок досить багато чого. В першу чергу, їм необхідна гума, яка вела б себе як спортивно-туристичні шини. Однак велике значення також має здатність гуми долати бездоріжжя.

Результатом досліджень і розробок інженерів Метзелер стала покришка Metzeler Karoo Street. Модель об'єднала кілька, здавалося б, суперечливих характеристик:

  • виражена агресивність дизайну;
  • придатність до тривалих подорожей;
  • відмінна стійкість;
  • високий ресурс;
  • безпека і комфортабельність.

Цікаво те, що даний виріб відрізняється від аналогічних моделей з великими протекторними блоками. Karoo Street демонструє поліпшені показники керованості на асфальтованому дорожньому покритті. Це пояснюється великим вмістом силіки у формулі компаунда, адже таким чином збільшується зчеплення з мокрою поверхнею.

Форма блоків, а також їх розташування були ретельно продумані і змодельовані за допомогою комп'ютерного обладнання. Завдяки багатокутній формі шашок, а також різній ширині дренажних каналів між ними, інженерам бренду вдалося підвищити показник тягового зусилля при їзді по грунтових дорогах. Слід також зазначити, що великий розмір блоків впливає на підвищення курсової і поперечної стійкості на асфальтованій трасі при переході на високу швидкість.

Важливою особливістю нової моделі виступає міцність, витривалість і стійкість до стирання. В результаті, виріб рідше піддається проколам і порізам, а також служить значно довше моделей конкурентів.

shiny

Очікується, що Metzeler Karoo Street можна буде купити вже через кілька місяців, на початку весни 2018 року. Інфошина оперативно відстежує актуальні новини та повідомляє вас про найцікавіші факти зі світу шин, тому ви одними з перших отримаєте достовірну інформацію про новинки.

Кілька слів про Metzeler

Торгова марка існує з 1863 року, тобто, засновники компанії буквально стояли біля витоків шинної промисловості. Фахівці німецького бренду стали винахідниками цілого ряду важливих прийомів: методики вулканізації індійського каучуку, технології виготовлення безкамерної шини та створення протекторного малюнка з поперечними жолобками.

11 січня 2018 р.