Нова Toyota буде укомплектована шинами Falken Wildpeak
Дивитися всі Новини

Нова Toyota буде укомплектована шинами Falken Wildpeak

Новий потужний позашляховик від Toyota взують в покришки Falken Wildpeak. Шини Wildpeak A/T Trail 01А за своїми характеристиками і експлуатаційними властивостями відповідають вимогам моделі Toyota RAV4 TRD Off Road 2020: свої якості вони продемонстрували при проходженні тестів, показавши себе надійними і довговічними навіть в найскладніших дорожніх умовах.

Wildpeak A/T Trail - вибір для позашляховиків Toyota

Нова модель позашляховиків японської компанії Toyota RAV4 TRD Off - Road 2020, нещодавно представлена на американському ринку і очікувана в Європі, взується в інноваційні шини, створені брендом Falken. Виробник охарактеризував свою новинку в першу чергу як міцні і витривалі покришки, розроблені для машин відповідної категорії.

Wildpeak A/T Trail 01А - сучасні всесезоні шини підвищеної потужності, які були розроблені спеціально для складних дорожніх умов. Як заявляє виробник, усі особливості, від властивостей гумової суміші до специфічного агресивного малюнка протектора, розраховані на експлуатацію в умовах бездоріжжя на потужних і великих машинах. У зв'язку з такою характеристикою в Toyota вибрали саме цю модель для оснащення свого нового позашляховика, відмітними властивостями якого були названі високий рівень міцності і прохідності.

Автомобілі Toyota комплектуватимуться 18-дюймовою версією нових покришок. Всього модель вийде на ринок в 30 типорозмірах. У перспективі розмірна лінійка може бути розширена. У продажу нова модель покришок з'явиться до кінця 2019 року.

Експлуатаційні якості

Розробник дає таку характеристику гумі Wildpeak A/T Trail 01А:

  • Спеціалізований агресивний малюнок, властивий біговій доріжці покришці. У основі малюнка - 5 ребер, що мають складну форму, і 4 бороздки, які виконують функцію очищення від бруду і снігу. Ця якість дозволяє використати покришки впродовж цілого року;
  • Розроблений спеціальним чином дизайн цієї моделі дозволяє використати її на складній дорожній поверхні і навіть в умовах тотального бездоріжжя. Це можливо завдяки особливій тязі, яку розвиває протектор, зчіпні властивості зберігаються навіть при повній відсутності асфальту;
  • Від інших моделей бренду цю варіацію відрізняє особливість його внутрішнього каркаса : конструкція шини доповнена широкими брекерами, що збільшує рівень стійкості у будь-яких умовах. Цей елемент у поєднанні з іншими якостями робить рухи машини більше контрольованими і чіткими навіть в несприятливі погодні умови. Позашляховик стає чуйнішим на рухи керма.

Одно з головних переваг шин , вибраних для позашляховиків Тойота, - їхня вcесезонність. Ця властивість сприяє зручності і економії, оскільки немає необхідності частої заміни гуми. При цьому, застосовуючи шини цієї моделі круглий рік, можна не боятися втрати їх функціональних властивостей - вони безпечні і зручні як на сухій поверхні, так і на неглибокому снігу.

14 лютого 2019 р.