Нове життя Michelin Pilot Sport Cup 2: напівсліки увійдуть в первинну комплектацію ювілейного «Мустанга»
Дивитися всі Новини

Нове життя Michelin Pilot Sport Cup 2: напівсліки увійдуть в первинну комплектацію ювілейного «Мустанга»

Нещодавно стало відомо, яку гуму всесвітньо відома американська компанія Хеннесі вибрала для установки на ювілейну версію кара Ford Mustang GT Heritage Edition. Модель авто була представлена ​​на Hennessey Performance, її випуск приурочений до виходу 10 000-го автомобіля. Новий «Мустанг» отримав спортивні низькопрофільні шини від французької компанії Michelin Pilot Sport Cup 2.

Детальніше про автомобіль

Ювілейна версія знаменитого авто володіє наступними характеристиками:

  •  двигун V8 об'ємом 5 літрів потужністю 808 к.с .;
  •  здатність розганятися до 100 км / год за 3,3 секунди;
  •  яскравий зовнішній декор (ювілейна символіка, углепластиковий аеродинамічний пакет).

Повідомляється, що автомобіль вийде в серії з 19-ти примірників. Пофарбований в червоний колір Mustang буде прикрашений білими смугами, що вже є класикою для спортивних авто. Максимально можлива швидкість, яку здатний розвинути автомобіль, становить 322 км / год.

Специфіка швидкісних шин Pilot Sport Cup 2 від Michelin

Ці низькопрофільні літні покришки були розроблені французькими шинниками в 2014 році і з тих пір були не один раз обрані для первинного оснащення різних автомобілів: Porsche 918 Spyder, Ferrari 458 Speciale, Mercedes SLS AMG Coupé Black Series.

На передній осі нового «Мустанга» будуть встановлені шини в розмірі 285/30 R20, а на колеса задньої - 305/30 R20. Незважаючи на те, що покришка позиціонується як динамічна і потужна спортивна гума, вона придатна до використання на звичайних міських дорогах, а також на міжміських шосе.

Звичайно, в силу своїх особливостей, Pilot Sport Cup 2 не стане лідером по проходженню бездоріжжя. Модель призначена для їзди по дорозі та твердим рівним покриттям. У роботі над шиною фахівці Мішлен застосували свою фірмову гоночну технологію Bi-Compound, яка полягає в поєднанні двох типів компаундів в одному виробі. Різниця у властивостях і структурі двох видів гуми призводить до того, що шина отримує додаткову керованість, курсову стійкість і стійкість до аквапланування. Спеціально для підвищення якості зчеплення з мокрою трасою виробник наділив модель поглибленими водоевакуаційний канавками.

Важливою особливістю спортивної покришки стає висока маневреність і здатність точно входити в найкрутіші повороти на високій швидкості. Можливо справа в тому, що шина була створена із застосуванням технології Variable Contact Patch 3.0., Її суть в тому, що контактна пляма може змінювати свою форму при зміні умов їзди. Таким чином, модель гарантує не тільки відмінну поперечну стійкість на поворотах, але і стабільне утримання траєкторії при переміщенні по прямолінійних ділянках колії.

Крім того, в порівнянні з іншими спортивними шинами Мішлен дана модель демонструє кращу ходимость. Виробник зазначає, що виріб служить на 50% довше аналогів.

15 серпня 2018 р.