Новинка від Lassa - літні дорожні шини
Дивитися всі Новини

Новинка від Lassa - літні дорожні шини

Турецький бренд Lassa розширює літній асортимент покришок для авто класу SUV. Цього сезону на ринку з'являться шини Competus H/P 2, які стали вдосконаленою версією торішньої гуми цієї ж лінійки.

Літня прем'єра від Lassa

У 2019 році на ринок виходять шини моделі Competus H/P 2, представлені турецькою компанією Lassa. Ці літні покришки призначені для сучасних позашляховиків. Згідно з анонсом розробників, вони характеризуються високою продуктивністю, підвищеним експлуатаційним ресурсом і комфортом руху порівняно зі своїм попередником Competus H/P. Серед помітних поліпшень - підвищення ефективності гальмування і управління на мокрій дорозі при збереженні початкових якостей експлуатації на сухій поверхні.

Літні шини цієї моделі розроблялися інженерами турецької компанії спільно з фахівцями європейського технологічного центру Brisa Bridgestone Sabanci. Ця особливість дозволила новій моделі стати однією з найбільш продуктивних новинок у своїй категорії. У тому числі, за результатами тестів, які проводило спеціалізоване турецьке видання, за показниками гальмування, бічній стійкості і деяким іншим параметрам Competus H/P 2 перевершують більшість своїх конкурентів.

Основні характеристики

Фахівці компанії характеризують Competus H/P 2 як високопродуктивну модель, яка була створена для сучасних і потужних позашляховиків. Одна з найважливіших рис покришок - здатність зберігати функціональність і комфорт як в межах міста, так і на заміських дорогах.

Основна технологічна складова, якою нова версія відрізняється від свого попередника, - вдосконалена конструкція. Відмічають також поліпшений дизайн протектора і оновлений гумовий склад.

Основні параметри нової моделі наступні:

  • Форма блоків протектора шин зазнала зміни: вони стали більше загостреними, при цьому зменшившись в розмірах. Протектор містить більше число кромок, що полегшують зчеплення. У свою чергу ці властивості привели до поліпшення маневреності, кермо тепер відчувається значно краще;
  • Малюнок залишився традиційно асиметричним. Проте асиметрія стала не так вираженою. Малюнок зберіг розділення на внутрішню і зовнішню частині, одна з яких допомагає зберегти баланс на мокрій або сухій поверхні;
  • Гумова суміш містить високу кількість силіки. Це у свою чергу забезпечує м'який, плавний і тихий хід. Крім того, підвищений вміст силіки сприяє поліпшенню зчеплення на мокрому асфальті, протидіє опору коченню. Ще одна характеристика нового складу покришки - вона містить додаткові домішки, що підвищує міцність і забезпечує захист від механічних ушкоджень.

Завдяки поліпшенню характеристик кочення при створенні шини вдалося понизити рівень споживання палива. Згідно з європейською маркуванням, по рівню зчеплення покришки були віднесені до класу "В", за якістю опору коченню - до "С".

До нового сезону буде випущено 28 типорозмірів покришок в діапазоні 215/65 R16 - 295/35 R21.

21 березня 2019 р.