Новинки Goodyear пройшли перевірку брендовими автомобілями
Дивитися всі Новини

Новинки Goodyear пройшли перевірку брендовими автомобілями

В Іспанії відбулася Європейська презентація новинок Goodyear: високошвидкісна лінійка цього бренду пройшла випробування дорогими авто марок Ferrari, Porsche і Renault. Всього були протестовані шини 4 моделей з точки зору їх швидкісних показників, зручності та безпеки.

Тестування швидкісних шин Goodyear: критерії випробувань

Технічні спроможності, їздовим комфорт і безпеку нових шин були перевірені за кермом автомобілів кількох брендів: Ferrari 448 GTB, Porsche 911 GT3, Renault Alpine.

Обрана гоночна траса в Іспанії відрізняється особливими складнощами: цей довжелезний швидкісний трек в країні має 26 поворотів. В тому числі присутні повороти, різнорівневі по висоті. Тому вибраний майданчик став хорошим місцем для тестування швидкісних показників і маневреності покришок. Погодні умови додали гостроти вражень водіям - через дощ глинистий грунт розкис, створюючи додаткові складності і додаючи азарту піддослідним покришкам.

Всі якості високошвидкісних шин перевірялися з порівняльного принципу. Так, перевіряючи старт, гальмування і розвороти кожної з різновидів шин, заміряли час, який йшло у кожного з учасників на виконання завдання.

Результати досліджень

Відкрили тести всесезонні шини позашляхового типу Wrangler Duratrac MT. В них взули позашляховики Range Rover Velar і Land Rover Discovery Sport. Їх протектор призначений як раз для таких складних умов, тому погіршення погоди дало можливість продемонструвати здібності гуми. Заявлена як самоочищається шина, Wrangler Duratrac MT справді швидко позбавляється від бруду і сторонніх частинок, залишаючи протектор чистим. Добре покришки цієї моделі продемонстрували і стійкість до аквапланування: під час випробувань водій заїжджав в глибокі калюжі. Машина благополучно пройшла цей тест, не втративши управління.

Goodyear F1 Asymmetric 5 попередньо пройшла підготовчий тест на VW Golf. У процесі цього тренувального тесту машина вела себе впевнено, без натяку на аквапланування. F1 Asymmetric 5 гідно пройшли всі повороти, продемонструвавши високий рівень маневреності та керованості. Один з факторів, який допоміг йому в цьому - спеціально розроблений склад компаунда. Підвищений вміст силіки дозволяє шинам зберігати баланс на сухому і мокрому покритті. Покращений контакт з дорогою в цій моделі забезпечує збільшене пляма контакту на поверхні протектора.

Один із найбільш очікуваних етапів тестування - випробування моделі Eagle F1SuperSport на швидкісній Renault Alpine. Вона була представлена нещодавно на автосалоні в Женеві, де знайшла чимало шанувальників серед власників спортивних авто. Eagle F1SuperSport - справжній флагман в своїй категорії. Об'єднання кількох інноваційних технологій і досконалішого компаунда дозволили добитися мінімізації гальмівної дистанції, поліпшити швидкісні показники і довести до максимального рівня якість і швидкість проходження поворотів. Ці шини, створені з використанням досвіду участі Гудієр у професіональних та аматорських гонках, отримали спеціальний масивний закритий малюнок протектора, що дозволяє домогтися тотального контролю в поворотах. Поєднання балансу і керованості без втрати комфорту були в пріоритеті для творців моделі, тому її боковина отримала більш жорстку конструкцію. Після Renault Alpine прийшов час протестувати цю ж модель на Porsche 911 GT3. Ця машина вимагає сильної руки і постійної уваги. Але завдяки функціональним і збалансованим Eagle F1SuperSport це завдання виявилося значно простіше.

Останньою брала участь у випробуванні спортивна Ferrari 448 GTB. Її взули в Eagle SuperSport RS. Італійське спортивне авто преміум-класу м'яко і впевнено пройшла всі віражі. Ця непроста машина з низькою посадкою не прощає звичайних   шин - вона вимагає постійно відчувати дорогу. Саме сучасний протектор Eagle SuperSport RS з продуманою конструкцією і спеціальним гумовим складом здатний забезпечити одночасно високу швидкість, маневреність, м'якість і плавність руху.

За підсумками всі представлені шинним брендом Goodyear моделі представили себе з кращого боку. Розроблені як високошвидкісні покришки, вони відповідають вимогам найбільш престижних в світі спортивних автомобілів.

25 квітня 2019 р.