Пусто
Нові літні шини Dynaxer UHP від Kleber, дочірнього бренду Michelin
Дивитися всі Новини

Нові літні шини Dynaxer UHP від Kleber, дочірнього бренду Michelin

Як і багато інших великих компаній, Michelin Group випускає продукцію не тільки під своїм власним ім'ям, але також під марками дочірніх брендів. Літньої новинкою 2018 року стали ультра високопродуктивні шини Kleber Dynaxer UHP. Будучи розробленими спеціально для оснащення потужних автомобілів, ці легкові покришки можуть похвалитися чудовою стійкістю при їзді по мокрій дорозі, раціональною витратою палива і високим ресурсом.

Головні переваги новинки

Перше, що варто сказати про нову модель, створену інженерами французької компанії, це явна асиметрія в дизайні протектора. Завдяки різній формі протекторних елементів, літня шина Kleber Dynaxer UHP відмінно «тримає дорогу» при найскладніших погодних умовах: під час сильної зливи або при їзді по мокрому асфальту.

Попередницею покришки був виріб 2010 року, Kleber Dynaxer HP3. Згідно з інформацією, отриманою в ході внутрішніх випробувань на полігоні Мішлен, на мокрій трасі новинка гальмує на 13% краще, ніж попередня модель серії. Тести проводилися в червні минулого року, коли Dynaxer UHP активно готувався до виходу на ринок.

Однак високі показники покришки на мокрих поверхнях не заважають виробу демонструвати прекрасне зчеплення з сухим дорожнім полотном. Шина гарантує автовласникові відмінну керованість в будь-яких ситуаціях.

Випускаючи дану модель на ринок, виробник прагнув надати споживачам гідну альтернативу дорогим шинам преміум-класу. Kleber Dynaxer UHP поєднує в собі високу якість, характерну для продукції Мішлен, і прийнятну вартість. Наявність абревіатури «UHP» в найменуванні покришки говорить про те, що виріб має високу продуктивністю і може бути встановлений на сучасні потужні автомобілі.

Будова і функції протектора новинки

Висока опірність акваплануванню в чималому ступені пояснюється унікальною будовою дренажної системи моделі. В її основу закладено два широких поздовжніх канали, які швидко виводять воду з контактної області покришки. Крім того, дрібні водоевакуаційний жолоби також задіяні в очищенні робочої зони від вологи та бруду.

Надаючи протектору збільшену глибину, виробник тим самим продовжив термін експлуатації моделі. Цікаво, що ретельно продуманий дизайн сприяє оптимальному використанню палива і знижує рівень шуму, що виробляють колеса при їзді. Таким чином, шини Kleber Dynaxer UHP отримують ще дві важливі переваги: ​​паливну економічність і акустичний комфорт.

Шинна компанія Клебер входить до складу концерну Мішлен з 1995 року і сьогодні є одним з найбільших європейських підприємств по виробництву автогуми. Головною особливістю асортименту бренду можна назвати витривалість і надійність покришок . Саме тому їх купують для їзди в екстремальних умовах (низькі температури, висока швидкість, постійні інтенсивні навантаження).

Для вітчизняних автомобілістів незаперечною перевагою бренду виступає гнучка цінова політика і довговічність шин.

31 липня 2018 р.