Нові паркетні шини від Росава
Дивитися всі Новини

Нові паркетні шини від Росава

Український бренд Росава щороку радує автолюбителів новинками, які відрізняються високою якістю і відмінними експлуатаційними характеристиками. Цього року нас очікує ще одна новинка Premiorri Vimero-SUV. Це всесезонні покришки для паркетних позашляховиків. І зовсім недавно стало відомо, якими ж будуть нові потужні шини.

Детальніше про новинку

Premiorri Vimero-SUV - це всесезонна гума з виразним дизайном і відмінними ходовими показниками. Вона створювалася спеціально для власників паркетних позашляховиків, які вважають за краще економити свій час і бюджет і використовувати надійні універсальні покришки протягом всього року.

Новинка отримала асиметричний малюнок протектора, який здатний забезпечити оптимальне зчеплення в будь-яких кліматичних умовах. Ще одним плюсом Premiorri Vimero-SUV став склад компаунда. У формулу увійшла силіка, яка покращила їздові якості на мокрій дорозі, одночасно знизивши опір коченню і збільшивши стійкість до зношування. Таким чином, покришка вийшла не тільки універсальною, але ще й економічною - витрата палива в значній мірі скорочується при використанні даної гуми.

Шина відрізняється безшумністю, чому сприяють блоки центрального ребра, з'єднані перемичками. Завдяки цьому шина також зберігає курсову стійкість і керованість в будь-яких погодних умовах.

Блоки протектора розділені різноспрямованими канавками, що підсилює зчеплення на сніжному накаті, а також допомагає розрізати водяну плівку і успішно протистояти ефекту аквапланування. Зовнішні блоки об'єднані між собою, що дозволяє домогтися найкращих показників в керованості, і в значній мірі скоротити гальмівний шлях. Слід також відзначити особливу конструкцію плечових блоків - вони зігнуті, що сприяє підвищеному зчепленню при маневруванні.

Блоки протектора покриті 3D-ламелями, які закриваються при контакті з дорожнім полотном. Це поліпшує зчеплення на слизьких поверхнях, а покришки стають більш стійкими до зносу.

Premiorri Vimero-SUV стануть оптимальним варіантом для регіонів з теплим і м'яким зимовим кліматом. На ринок покришки виходять в розмірах від 15 до 18 дюймів.

Про виробника

Український виробник Росава постійно модернізує виробництво, відповідаючи на запити споживача і надаючи на ринок висококласну продукцію. Це дозволяє розширити каталог новітніми сучасними моделями, а також в значній мірі покращує їх експлуатаційні характеристики.

В асортименті бренду присутні шини для легкових автомобілів, а також моделі для вантажного, легковантажного, пасажирського та інших видів транспорту.

26 вересня 2018 р.