Нові шини для позашляховика від Fury Offroad
Дивитися всі Новини

Нові шини для позашляховика від Fury Offroad

Американська компанія представила нову шину з агресивним протектором і сильним характером - Fury Country Hunter R/T. Нестримний підкорювач бездоріжжя з'явився на ринку в цьому році, і вже встиг завоювати серця шанувальників потужних авто.

Детальніше про шину

За словами виробників, їх нова позашляхова шина ідеально балансує між шосе і бездоріжжям - використовувати її однаково комфортно і там, і там. Fury Country Hunter R/T забезпечує комфортну і тиху їзду з відмінною тягою на мокрій або засніженій дорозі. Інтегровані елементи для очищення шини від каменів і бруду забезпечують чудову тягу для їзди по бездоріжжю. Ідеально підходять дані шини і для повсякденного використання.

Протекторний малюнок Fury Country Hunter R/T агресивний і рельєфний. Він забезпечує чудову прохідність навіть в дуже складних умовах. При цьому, шина має високий рівень акустичного комфорту. Плечові зони покришки відкриті, і також допомагають виштовхувати камені і бруд, збільшуючи прохідність на піску, снігу або сльоті.

Протекторний малюнок складається з різноспрямованих блоків, оснащених додатковими ламелями. Вони дозволяють домогтися високого рівня зчеплення на різних типах поверхні. Сама шина має тришарову структуру. Це допомагає домогтися високої міцності і витривалості шини.

Покришка стане також відмінним придбанням для водіїв, які хочуть створити неповторний образ свого авто і вигідно виділятися серед інших учасників дорожнього руху.

Fury Country Hunter R/T випускається в шести типорозмірах від 17 до 28 дюймів. Відомо також, що протягом цього року компанія доповнить модельний ряд іншими розмірами.

Про компанію

Fury Off-Road Tyres and Wheels – це відносно молодий бренд, який керується у своїй роботі досвідом і напрацюваннями минулих років, поряд з інноваціями в автомобільній промисловості і постпродакшен-обслуговуванні.

Стихія компанії - світ екстремальних позашляхових видів спорту. Саме покришки для позашляховиків є основою асортименту Fury Off-Road. Про це, власне, говорить і назва самого бренду. Інженери компанії створювати продукти, які розробляються спеціально для позашляхового використання в найбільш екстремальних умовах. Разом з тим, розробники намагаються зробити свою продукцію комфортної для використання і на звичайних асфальтованих дорогах.

Шини компанії тестуються на всіх етапах виробництва, а також «в ​​польових» умовах, що забезпечує вихід найкращого продукту на ринок. Покришки Fury Off-Road створені для того, щоб забезпечити максимальний комфорт і продуктивність в будь-яких умовах, з якими автолюбитель може зіткнутися під час руху по бездоріжжю.

22 червня 2018 р.