Новий Datsun mi-DO отримає шини Michelin CrossClimate в якості первинної комплектації
Дивитися всі Новини

Новий Datsun mi-DO отримає шини Michelin CrossClimate в якості первинної комплектації

Відомий японський автовиробник представив публіці свою нову модель, розроблену спеціально для тих автомобілістів, які вважають за краще відпочивати в подорожі або з вудкою в руці. Крос-хетчбек Datsun mi-DO буде «взутий» у високопродуктивні шини від французької компанії Мішлен. З огляду на характеристики і можливості автомобіля, для нього було обрано покришки Michelin CrossClimate.

Детальніше про оснащення крос-хетчбека

Позашляховик з п'ятьма дверима і мотором на 87 кінських сил призначений для самих різних поверхонь: авто забезпечить гідний рівень комфорту на асфальтованих вулицях міста, а також легко подолає нерівності, вибоїни, ями і покриті брудом ділянки шляху при виїзді за місто.

Для підвищення ресурсу автомобіля виробник вибрав для нього ковані диски і гуму всесезонного типу. Michelin CrossClimate - це ідеальні всесезонні покришки для тривалих подорожей і поїздок на природу.

Чому Крос Клімат?

Властивості гуми дозволяють автомобілісту спокійно пересуватися по грунтових і асфальтованих дорогах протягом літнього сезону, а також при істотному похолоданні. Завдяки специфіці протекторного малюнка, унікальному складу компаунда і продуманій дренажній системі, шини гарантують передбачувану і контрольовану поведінку автомобіля навіть при несподіваному снігопаді.

Фактично самі шинники з французької компанії говорять про модель CrossClimate як про літню покришку, яка не підведе, якщо раптово випав сніг.

Протектор шини складається з великих блоків витягнутої форми, які проходять від плечової зони вироби до центру. Тут немає поздовжніх водоевакуаційний каналів, однак є багато крупних і дрібних різноспрямованих дренажних жолобків. Подібна конструкція забезпечує автомобілю такі характеристики:

  •  відмінні тягово-зчіпні властивості;
  •  високу стійкість на будь-якій дорожній поверхні;
  •  прохідність в умовах бездоріжжя;
  •  поперечну стійкість, що важливо при входженні в круті повороти або їзді по гірських дорогах;
  •  протистояння акваплануванню;
  •  маневреність і керованість.

Цікаво, що поверхня протектора моделі всіяна ламелями двох видів. Прорізи першого типу розширюються біля основи, тому їх кромки і здатність виводити воду з контактної області зберігаються протягом усього терміну служби шини. Такі ламелі розташовані ближче до плечових зон.

Другий тип ламелей має Z-подібну форму, завдяки чому знижується ризик деформації блоків, а також поліпшується керованість автомобіля. Ці ламелі розміщені в центральній зоні протекторного малюнка.

Компаунд шини Michelin CrossClimate - це високотехнологічна гумова суміш з дуже складним складом. Наявність силики, функціональних полімерів і найсучасніших пластифікаторів говорить про чудове зчеплення покришки з будь-яким типом дорожньої поверхні (мокрий чи сухий асфальт, сніг, бруд), а також про зносостійкість і паливну економічність.

02 серпня 2018 р.