Новий Mercedes взується у шини Cooper
Дивитися всі Новини

Новий Mercedes взується у шини Cooper

Нова модель Mercedes люкс-класу отримає в заводській комплектації шини бренду Cooper. Для оснащення Mercedes - Benz GLE були вибрані всесезонні Cooper Discoverer SRX LE.

Шини Cooper - вибір для Mercedes-Benz GLE

Нова модель німецького виробника Mercedes - Benz GLE була представлена широкій громадськості ще у жовтні-2018. Уперше її продемонстрували на автосалоні в Парижі. Зараз, коли Мерседес преміум-рівня планують представити до продажу на ринку, представники бренду повідомили про вибір шин для первинної комплектації. Офіційно стало відомо, що взується один з кращих кросоверів люкс-класу в гуму бренду Cooper. Американська компанія надала для нового Мерседеса свої перевірені всесезонні шини Discoverer SRX LE.

Це перший продукт бренду Купер, який входить до заводської комплектації Mercedes люкс-класу. Представники американської шинної компанії призналися, що горді цим вибором. За словами керівництва Cooper, це новий крок в розвитку компанії, який підтверджує гідну якість продукції бренду і свідчить про його здатність задовольнити запити навіть найбільш вимогливих клієнтів.

Cooper Discoverer SRX LE: технічні властивості і переваги

У Мерседес повідомили, чим їх притягнули шини Cooper. За словами провідних інженерів, Discoverer SRX LE мають усі властивості, необхідні для якісного і безпечного руху кросовера впродовж усього року по місту і за межами міських доріг. Використання передових технологій в розробці покришок дозволяє їм зберігати стійкість і керованість за будь-яких умов, включаючи жарку, дощовиту або снігову погоду.

Основні  переваги всесезонки Discoverer SRX LE - поліпшені показники зчеплення, високий рівень продуктивності, моментальна реакція на дії керма і економну витрату палива. При створенні шини був використаний інноваційний матеріал - гумову суміш збагатили великою кількістю силіки. Це рішення сприяє надійнішому зчепленню з дорогою, економить паливо, робить і процес їзди м'якшим і практично безшумним.

При розробці протектора використовувалася технологія Cooper Stabiledge, запатентована американським брендом. У поєднанні із спеціальними тривимірними мікроламелями, які також були створені інженерами Купер, ця технологія покращує зчеплення з дорогою в снігову погоду. В результаті навіть на слизькій або засніженій дорозі гальмівний шлях і керованість залишаються у безпечних межах. Високу тягу на снігу створюють і спеціальні різальні кромки в конструкції протектора - вони не дають колесам ковзати і пробуксовувати умовах снігової каші. Для мокрої дороги в структуру протектора додали дієві водовідвідні ламелі.

Виробник рекомендує цю модель шин у першу чергу для автомобілів CUV і SUV- класів. Покришки для оснащення люксової моделі Mercedes-Benz робляться на заводі в США. Для нового автомобіля від Мерседес вибрані два типорозміри - 255/50 R19 і 275/50 R 20.

05 квітня 2019 р.