Otani випускає спортивні шини для кросоверів
Дивитися всі Новини

Otani випускає спортивні шини для кросоверів

Шинна компанія Otani анонсувала вихід нових спортивних покришок підвищеної потужності для кросоверів. Шини Otani BM1000 - одні з перших покришок для легкових автомобілів, випущених таїландським брендом.

Спортивна новинка від Otani

Шинний бренд з Таїланду Otani, який раніше був відомий тільки як виробник шин для вантажівок і іншої спеціалізованої техніки, розширив напрями своєї діяльності і вийшов на новий рівень ринку. У нинішньому році бренд дебютував як виробник спортивних шин для легкових автомобілів. На ринку вже з'явилися літні шини для кросоверів. Вони були названі Otani BM1000 і, за оцінкою виробника, надають нові можливості для швидкісної і безпечної їзди.

Відмітна особливість Otani BM1000, на якій акцентує виробник, представляючи новий продукт - інноваційний малюнок протектора, що забезпечує хороше зчеплення з дорогою. Ця якість гарантує безпеку на високій швидкості і за умови несприятливого грунту. Розробники звертають особливу увагу на рівень керованості, яке транспортному засобу надає нова гума від Otani у будь-яких погодних умовах.

Otani BM1000 на початковому етапі представлені тільки в одному типорозмірі - 255/50 R18. Проте найближчим часом планується розширення розмірної лінійки до 9 типорозмірів. Додаткові вісім розмірів охоплять діапазон діаметрів від 17 до 20 дюймів.

Характеристики Otani BM1000 і особливості експлуатації

Характеризуючи модель BM1000 від Otani, виробник звертає увагу передусім на характерний малюнок протектора. У цій моделі використовується агресивний асиметричний малюнок. Він включає широкі поперечні, зігнуті за формою канавки. Завдання, яке виконує ця деталь, - поліпшення зчеплення з мокрою поверхнею. Нові спортивні покришки розроблені для швидкісного руху, тому швидкий і безпечний рух на мокрій дорозі є пріоритетним особливість. Такий малюнок корисний і для відвертання аквапланування - машина зберігає рівновагу і стійкість навіть після сильного дощу.

Інша важлива якість, властива малюнку протектора Otani BM1000, - здатність покращувати показники керованості на сухій дорозі. Цю функцію виконують спеціальні великі блоки, розташовані на зовнішній частині плечової зони шини . Саме з'єднання конструкції зовнішньої і внутрішньої плечової секцій допомагають добитися хорошого зчеплення як на сухому, так і на мокрому асфальтовому покритті.

Як відомо, раніше бренд Отани славився своїми комерційними шинами радіального типу. Легкові шини доки не встигли добитися визнання на ринку - один з попередників покришок цієї категорії - модель SA1000, розрахована на інтенсивне використання на позашляховиках і дозволяє ефективно проходити тривалі відстані у будь-яких погодних умовах. Паралельним випуском легкових шин в компанії Otani вирішили зайнятися тільки в 2017 році, проте до 2019 вже досягли значного успіху.

12 березня 2019 р.