Пікап Isuzu D-Max укомплектований шинами Pirelli
Дивитися всі Новини

Пікап Isuzu D-Max укомплектований шинами Pirelli

Нова варіація пікапа Isuzu D-Max в заводській комплектації буде оснащуватися шинами Pirelli. Для автомобіля була обрана модель Scorpion All Terrain Plus. Шини мають агресивний дизайн і відрізняються широким спектром застосування.


Оновлені шини для Isuzu D-Max


Нові шини Pirelli вперше були обрані для первинної комплектації авто. Оновлена дисперсія пікапа Isuzu D-Max, що отримав назву XTR, отримає покришки італійського виробника в заводській збірці. Цей вибір в Isuzu пояснили відповідністю якостей гуми Pirelli параметрами оновленого пікапа.
Про вибір автовиробника стало відомо на спеціалізованій виставці, яка відбулася в Бірмінгемі. Саме там відбулася прем'єра нової варіації пікапа Isuzu D-Max, якому було присвоєно найменування XTR, і продемонстровано його технологічні і експлуатаційні оновлення. Виробник повідомив про удосконаленому підвісі, завдання якого - захищати колісні арки від пошкоджень. Нова варіація в більшій мірі підготовлена для подолання складних ділянок дороги і в той же час призначена для спокійної їзди по місту.
Всесезонні шини Scorpion All Terrain Plus шинного виробника Піреллі вперше увійшли в стандартну комплектацію. В італійській компанії цей продукт характеризують як гуму, ідеально відповідну для водіїв, які використовують автомобіль в повсякденному житті, по міських дорогах, а також на відпочинку, в умовах бездоріжжя. Цьому сприяє агресивний дизайн покришок, який не тільки підвищує прохідність, а й додає певну дизайнерську особливість.
В Isuzu свій вибір пояснили так: шини цієї моделі ідеальні для D-Max XTR завдяки своїй здатності ефективно і безпечно пересуватися за будь-яким типом поверхні. Ще одна риса, яка привернула автовиробника в шинах Піреллі - низький рівень шуму, що особливо важливо для щоденного використання. Тим не менш висока продуктивність і надійність за межами рівних міських доріг - головні критерії вибору шин для Isuzu.

Переваги і ключові властивості


Проходження ділянок бездоріжжя без шкоди для поверхні покришок забезпечується завдяки агресивному малюнку. Підстави блоків оснащені виступами, які відштовхують каміння. Тим самим виробнику вдалося добитися хорошого зчеплення при їзді по гравію. Цей самий елемент підвищує жорсткість протектора, захищаючи його від розривів і інших ушкоджень.
Плечові зони протектора виконують функцію підвищення стійкості на поворотах. Актуальне для позашляховиків і підвищений експлуатаційний ресурс: властивості гуми і конструкція протектора дозволяють підвищити стійкість до зношення.
Шини володіють спеціальним маркуванням, яка вказує на їх всесезонний характер: вони призначені для експлуатації в умовах мокрій, сухої, засніженої або слизької дороги, а також на траві, піску або гравії.
Для D-Max XTR був обраний типорозмір 265/70 R17. Покришки були спеціально доопрацьовані для досягнення ідеальної взаємодії з підвіскою Pedders, створеної спеціально для пікапа XTR.

03 травня 2019 р.