Pirelli - найкращі літні шини за версією Auto Bild
Дивитися всі Новини

Pirelli - найкращі літні шини за версією Auto Bild

Спеціалізоване видання Auto Bild оголосило про результати проведеного тестування літньої автомобільної гуми у розмірі 245/45 R18. Кращими по ряду ключових критеріїв виявилися шини Pirelli PZero.

Критерії оцінки шин

Авторитетне німецьке видання Auto Bild провело щорічне тестування літніх шин, присутніх на ринку, і дало їм оцінку за декількома ключовими параметрами. Тестуванню піддали 11 моделей відомих брендів розміром 245/45 R18. Більшість шин в діаметрі 18 дюймів призначені для легкових машин середнього, спортивного або премиум-сегмента.

У тесті взяли участь шини Continental, Goodyear, Michelin, Vredestein, Nokian і деякі інші. Основними критеріями оцінки стали традиційні для літніх покришок показники якість керованості, швидкість гальмування на сухій і мокрій дорозі, шумність, подолання аквапланування, опір коченню.

Особлива увага була приділена питанню безпеки використання оцінюваних моделей в різних дорожніх ситуаціях. Випробування проводилися в умовах, наближених до реальних, на седані BMW спортивного класу.

Висновки експертів

Pirelli PZero виявилися кращими по сукупності критеріїв тестування. Літні шини від Пирелли стали не єдиною моделлю, що отримала найвищі оцінки по більшості ключових параметрів. На перших місцях з характеристикою "відмінно" виявилися також покришки Continental, Goodyear, Michelin, Vredestein. Оцінки інших представників категорії варіювалися від "добре" до "задовільно".

Один з найважливіших показників, який високо оцінювався експертами німецького журналу безпека. Pirelli PZero продемонстрували цю властивість на вищому рівні. У тому числі порівняно з іншими представниками своєї категорії покришки PZero мають порівняно коротку гальмівну дистанцію навіть на мокрій дорозі.

Шини Пирелли були визнані лідерами за критерієм керованості на мокрому і сухому асфальті. Цій моделі, на думку фахівців, що проводили тестування, властивий хороший баланс. Вони характеризуються точним відгуком на дії рульового колеса. Були досліджені також спортивні характеристики PZero: проведено випробування на якийсь час, за яке може бути пройде круг. За результатами вивчення спортивних якостей шина Пирелли також була визнана лідером.

Технічні особливості, на які звернули увагу експерти профільного журналу, подаються як ключові характеристики моделі і самим виробником. Ця версія неодноразово удосконалилася і перевипускалась, стаючи усе більш відповідною для сучасних спорткарів.

У результаті, за заявою фахівців Pirelli, вдалося добитися оптимального балансу основних якостей продуктивності, швидкості, маневреності, безпеки і комфорту.

Згідно з виведенням експертів журналу Auto Bild, слабкі місця у цих шин відсутні зовсім. Усі критерії, по яких оцінюється продуктивність, безпека і зручність використання літніх шин, в цій моделі ідеально витримані.

29 березня 2019 р.