Pirelli представили нову версію шин
Дивитися всі Новини

Pirelli представили нову версію шин

Італійський бренд автогуми розробив нову версію всесезонних шин . Вони, зокрема, увійдуть в комплектацію Land Rover Defender. Спеціалізована версія покришок отримала назву Scorpion Zero All Season. Завдяки новітнім розробкам модель буде економічною, дозволить знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу, і стане найбільш комфортною позашляховою шиною свого покоління, - заявили представники компанії.

Універсальна покришка на весь рік

Компанія Піреллі зробила Scorpion Zero All Season, як і інші моделі серії, витривалими для позашляхової їзди. Особливий склад компаунда і специфічний протектор допоможуть впевнено відчувати трасу в будь-яку пору року без заміни комплекту.

Шини відносяться до класу «А» за рівнем економії палива. Для цього інженери компанії приділили особливу увагу опору коченню. Як відзначають фахівці, вони зіткнулися з великими труднощами на цьому шляху. Справа в тому, що завдання створення екологічних покришок для позашляховиків не назвеш простим. Проте, Pirelli успішно впоралися з цим випробуванням, представивши дійсно економну модель автогуми.

Створюючи Scorpion Zero All Season, бренд використав новітні матеріали для конструкції, інноваційні формули гумових сумішей, що дозволило:

  •         підвищити екологічність і економічність шин;
  •         посилити ходимість на різних типах покриття;
  •         зробити покришки досить витривалими для позашляхового використання цілий рік.

Покришки пройшли тест на підйом в гору на постійній швидкості, на бічний рух по схилу, а також на бічне зчеплення на мокрій траві. Всі результати виявилися на висоті.

Інженери компанії пропрацювали дизайн плечової зони додатково, тут був доданий подвійний протекторний блок. Все це сприяло кращому зчепленню на траві і в рідкому бруді, на пухкому снігу і сніжній каші.

Процес створення покришки

Scorpion Zero All Season розроблялася на декількох підприємствах, в Британії і Італії. Також було проведено ряд лабораторних досліджень та випробувань, після чого компанія приступила до тестів в умовах, наближених до реальних. Так, на території замку Істнор проводилися випробування покришок на пересіченій місцевості.

Щоб дізнатися, які показники Scorpion Zero All Season представить на зимовому покритті, модель перевірили на заводському полігоні Land Rover на півночі Швеції. Щоб переконатися, що шина забезпечує комфортне управління, її випробовували в Гайдоне, Британія. Нарешті, курсову стійкість на високих швидкостях і керованість на вологому покритті перевіряли на "Нюрбургринзі" в Німеччині, на полігоні IDIADA в Іспанії, і на треку Pirelli в Італії.

Свій незалежний тест проводили і фахівці видання Auto Motor und Sport. Вони прийшли до висновку, що покришки не показали досить високих результатів в гальмуванні на слизькому покритті, в управлінні на глибокому пухкому снігу. Решта показників на досить високому рівні, - зазначили у виданні.

21 грудня 2020 р.