Pirelli удосконалили спортивні мотошини
Дивитися всі Новини

Pirelli удосконалили спортивні мотошини

У Pirelli повідомили про революційне рішення у галузі мотошин. Бренд поповнює свою лінійку гуми для мотоциклів спортивно-туристичного напряму і виводить на ринок шини Angel GT II.

Інновація від Pirelli

Італійський бренд Pirelli заявив про свої лідерські амбіції, представивши нові мотошини, які повинні змінити правила гри у своєму сегменті ринку. Шини Angel GT II належать до категорії спортивно-турингових моделей. Вони заявлені як широкофункциональні і безпечні, що дозволяють реалізувати спортивні амбіції і подорожувати в різних дорожніх умовах.

Нова модель стала поліпшеним продовженням своєї попередниці Pirelli Angel GT, яка раніше отримала міжнародне покликання і заслужила немало нагород. У новій варіації, як обіцяють в Пірелли, увесь функціонал буде на більш високому рівні. Найбільшу увагу приділили удосконаленню керованості, швидкісним показникам і безпеці.

Представники Pirelli пояснили причину розширення і удосконалення лінійки спортивно-турингової гуми. Саме цей сегмент на ринку мотошин переживає значний підйом і збільшення попиту. А оскільки вимоги мотоциклістів постійно зростають, інженерам компанії необхідно йти за сучасними тенденціями, постійно розробляючи нові продукти.

Технічні властивості

Для тривалих подорожей на мотоциклі потрібні сучасні покришки високого рівня стійкості, керованості, що демонструють хороше зчеплення і надійність. Виробник оснастив оновлені літні шини маркуванням GT, що означає придатність для тривалих подорожей. Такі шини зазвичай м'які, комфортні і збалансовані. У новій моделі, окрім стандартних якостей, поліпшено зчеплення на мокрому асфальті, що дає велику упевненість в дорозі.

Ще одно важлива властивість, яка була вдосконалена в цій моделі, - збільшення зносостійкості : був збільшений максимальний пробіг. Удосконалили інженери Пірелли також показники аквапланування і керованість на мокрій дорозі. Це стало можливим завдяки зміні канавок на протекторі. І на передній, і на задній шині збільшили глибину канавок, що дозволило добре виводити воду з колеса. Попередниця Pirelli Angel GT так же упевнено почувала себе в дощ. У новій моделі цей показник був ще поліпшений. В той же час центральна канавка, навпаки, була трохи зменшена. Це дозволило скоротити гальмівну дистанцію передньої покришки . В той же час зачіп на задній частині став більше, що ефективно працює при швидкому русі по прямій.

По складу гума повністю складається з кремнієвмісного полімеру. У цьому сенсі Angel GT II продовжує традиції, початі попередньою версією. Таке рішення дозволило добитися хорошого зчеплення, високої зносостійкості і стійкості на різких поворотах.

У продажу оновлена модель буде доступна в 5 типорозмірах для переднього колеса і 17 - для заднього.

13 квітня 2019 р.