Пусто
Поповнення в лінійці шин Toyo для позашляховиків
Дивитися всі Новини

Поповнення в лінійці шин Toyo для позашляховиків

Відомий японський виробник розширив модельний ряд гуми для позашляховиків. Він поповнився однією зимовою позицією і однією літньою. Обидві покришки були виготовлені з удосконаленої полімерної суміші та отримали функціональні малюнки. Їх назви - Toyo Snowprox S954 SUV і Toyo Proxes Sport SUV. На думку експертів, поява новинок здатна зміцнити позиції бренду на європейському ринку.

Детальніше про Toyo Snowprox S954 SUV

Добротні зимові покришки фрикційного типу з асиметричним дизайном. Крім посиленої ламелізаціі, при їх проектуванні була застосована ще одна цікава розробка - ламелі різної товщини. Завдяки цій особливості вдалося досягти максимально міцного зчеплення зі снігом і льодом.

shiny

Оптимізоване розташування блоків дозволило добитися рівномірного розподілу тиску по плямі контакту. Дана властивість посилюється за рахунок розширеного профілю, який також гарантує стабільність траєкторії.

Центральне ребро складається з великих скошених прямокутників з бічними насічками по одній зі сторін. Це дозволяє поліпшити прохідність і домогтися впевненого гальмування. По краях від нього розташовані ребра жорсткості, що складаються з більш дрібних блоків. Конструкція плечових зон сприяє хорошій керованості. Чотири глибокі поздовжні канавки відводять снігову кашу і воду з робочої області.

До складу полімерної суміші входить силіка, сама ж формула компаунда вдосконалена. Завдяки цьому вдалося посилити зчіпні властивості і зменшити опір коченню.

Детальніше про Toyo Proxes Sport SUV

shinyЛітня гума, головними перевагами якої є швидкість і висока продуктивність. Лінійний протекторний малюнок асиметричного типу дав можливість домогтися оптимального балансу зчіпних характеристик, динамічності та керованості. По центру проходить суцільна гладка смуга, зрідка прорізана скошеними канавками. Саме завдяки цьому рішенню вдається домогтися високих швидкісних властивостей. По краях від неї пролягають ребра жорсткості, всіяні похилими насічками. За рахунок цього скорочується гальмівний шлях, покращуються тяга і зчеплення.

Широкі плечові зони гарантують стійкість траєкторії, і, в той же час, допомагають чуйно реагувати на повороти керма. Між ребрами пролягають глибокі канавки, що дозволяє максимально швидко виводити воду з робочої області. Також вони покращують аеродинаміку, знижуючи рівень шуму.

Розширена контактна пляма дозволяє рівномірно розподілити навантаження і домогтися хорошої продуктивності. Виріб впевнено себе почуває навіть на бездоріжжі.

Полімерний склад отримав оптимальну жорсткість, завдяки чому не перегрівається в спеку і на високих швидкостях, а також стійкий до зношування. У формулу включені компоненти, що поліпшують адгезивні здатності і знижують витрату палива.

Обидві новинки незабаром будуть доступні на сайті Інфошина за вигідними розцінками.

11 грудня 2017 р.