Презентовані нові всесезонні легкові шини від Goodyear
Дивитися всі Новини

Презентовані нові всесезонні легкові шини від Goodyear

Початок року виявився дуже «врожайним» для компанії Goodyear Tire & Rubber. Услід за функціональними вантажними покришками, виробник презентував легкові шини для експлуатації на протязі цілого року. Вони розраховані насамперед на використання поліцейськими автомобілями, але відмінно підійдуть для звичайних седанів та авто комфорт-классу. Нова модель отримала назву Eagle Enforcer All Weather. Ї головними перевагами можна назвати гарну керованість та маневреність, а також надійний контакт з поверхнею.

Детальніше про новинку

shinyВиріб отримав асиметричний протекторний дизайн та розширену контактну пляму. Це сприяє рівномірному розповсюдженню тиску та стабільності траєкторії. Центральне ребро широке та безперервне, порізане дрібними насічками по боках. Завдяки цьому досягається динамічність та легкість керування. По боках від нього проходять два інших медіальних ребра, що складаються з окремих блоків. Їх конструкція дозволяє скоротити гальмівний шлях, а зигзагоподібні краї сприяють покращенню прохідності у складних погодних умовах.

Окрім оптимізованого дизайн, модель отримала посилену ламелізацію, завдяки якій досягається потужне зчеплення з поверхнею дороги. Дрібні 3D-ламелі тісно контактують з сухим асфальтом, а також ефективно «розрізають» водну плівку, сніжний наст та льодяну корку.

Плечові блоки шини Eagle Enforcer All Weather мають досить оригінальну конструкцію. Вони розширені та трошки вигнуті з внутрішнього краю, що сприяє швидкому відгуку на команди керма та легкому виконуванню маневрів. Недарма ця модель рекомендована для поліцейських автомобілів. А завдяки широким поперечним канавкам поміж блоків латеральної зони досягається акустичний комфорт.

shiny​Ці всесезонні покришки стійко витримують будь-які погодні негаразди. Її дренажна система продумана таким чином, щоб швидко виводити з-під контактної плями воду та сніг. Вона складається з прямих та зигзагоподібних повздовжніх канавок та скошених і поперечних заглиблень на протекторі.

У компаунд, з якого виготовлені ці шини, увійшли різні функціональні додатки, що допомагають подовшити термін експлуатації виробу. А завдяки введення у формулу соєвої олії вдалося покращити адгезію до поверхні.

Плюси даної моделі:

  • гарне зчеплення;
  • моментальна реакція на команди керма;
  • маневреність;
  • курсова стійкість;
  • здатність до самоочищення;
  • швидке гальмування;
  • довговічність.

Шини вийдуть у найбільш популярних типорозмірах: 265/60R17, 225/60R18 та 245/55R18. Спочатку вони будуть доступні на ринку США, зрештою з’являться у Європі та Україні.

Про виробника

Компанія Гудієр – один з найвідоміших шинних брендів у світі. Вона застосовує при виробництві досить високі критерії якості, тому її продукція користується попитом у вибагливих водіїв. Також Гудієр постійно впроваджує нові технології для вдосконалення своїх шин. Товари бренду неодноразово отримували авторитетні нагороди.

30 січня 2018 р.