Продукция дочерних брендов Continental была представлена на выставке Autop 2018
Дивитися всі Новини

Продукция дочерних брендов Continental была представлена на выставке Autop 2018

Вчора а Бразилії, в місті Форталеза була відкрита 16-я виставка Autop 2018, учасники якої представляють автомобільні запчастини, аксесуари, обладнання та послуги. В рамках даного заходу всесвітньо відома компанія Continental презентувала кілька моделей шин під торговими марками своїх дочірніх компаній: General Tire, Semperit та Viking.

Semperit Trail-Life A / T - сучасне «взуття» для позашляховика

Покришка Trail-Life A / T, розроблена фахівцями бренду Семпер, стала своєрідним «цвяхом програми». Модель отримала високопродуктивний протекторний малюнок з великою кількістю блоків і розгалуженою дренажною системою.

Водоевакуаційні канали в плечових зонах моделі мають таку конструкцію, яка запобігає «замилюванню» протектора при їзді по бруду, а також не дозволяє дрібним камінню забиватися в поглиблення. Ця всесезонна покришка може похвалитися високими тягово-зчіпними характеристиками. Багато в чому відмінна прохідність обумовлена ​​наявністю безлічі різноспрямованих ламелей.

Ще однією перевагою моделі стала внутрішня будова дренажних жолобків: вони мають спеціальні виступи, які підвищують їх жорсткість і запобігають механічну деформацію блоків.

Як повідомив виробник, новинка від Семперіт виготовляється на одному із заводів Континенталь в Бразилії. Шина надійде в продаж в серії з 13-ти типорозмірів з посадковими діаметрами 15, 16 і 17 дюймів.

Цікаво, що на виставці крім Trail-Life A / T під торговою маркою Semperit була представлена ​​ще одна модель: літня гума Speed-Life. Її головними якостями компанія називає довговічність, низький рівень шуму і стильний спортивний дизайн.

Легкові та легковантажні шини від Viking

​У числі моделей, привезених до Бразилії на виставку, виявилася гума для мікроавтобусів і фургонів: Viking TransTech II. Ця легковантажна шина виготовлена ​​з високотехнологічного компаунда з великою кількістю різних компонентів. Ключовими властивостями полімерної суміші моделі можна назвати:

  •  високу ефективність гальмування;
  •  стійкість на мокрій дорозі;
  •  знижений опір коченню;
  •  економічні паливні витрати.

Також уваги заслуговують літні легкові покришки Viking ProTech II з продуманим протекторним малюнком і відмінною курсовою стійкістю.

Три моделі від бренду General Tire

Ще одна дочірня компанія Континенталь, Дженерал Тайр, представила на виставці три свої шини.

General Grabber AT має високу продуктивність, довговічністю і стійкістю до пошкоджень. Крім того, модель демонструє прекрасні тягово-зчіпні властивості і акустичний комфорт.

General Evertrek може похвалитися м'яким і плавним ходом, а також наявністю спеціальних індикаторів зносу.

General Eurovan 2 - літня комерційна шина, яка забезпечує високий рівень безпеки і керованість при їзді по сухій і мокрій дорозі.

16 серпня 2018 р.