Radar Tires випускає літні спортивно-турингові шини
Дивитися всі Новини

Radar Tires випускає літні спортивно-турингові шини

У лінійці бренду Radar Tires з'явилася літня новинка преміум-класу - шини спортивно-турингового призначення Radar Rivera Sport. Покришки розроблені для седанів середніх розмірів, хетчбеків і універсалів. Виробник назвав основні переваги нової моделі - вона поєднує в собі оптимальний баланс ціни і якості, забезпечуючи високий рівень комфорту.

Спортивно-турингова новинка від Radar

Бренд Radar Tires, який входить до складу компанії Omni United з Сінгапуру, у 2019 році представляє свою новинку преміум-класу. Літня модель Radar Rivera Sport була розроблена для автомобілів категорії хетчбек, універсалів і середніх седанів.

Виготовляється літня гума моделі Radar Rivera Sport у Китаї. У перші місяці після випуску вона вийшла на ринок Малайзії і деяких інших країн Азії. Протягом 2019 року модель буде доступна в Європі.

Новинка заявлена виробником як шина , розроблена для інтенсивної експлуатації на спортивних автомобілях. Разом з тим вона забезпечує високий рівень комфорту, стабільність на мокрій дорозі і маневреність у сухих умовах. Radar Rivera Sport представлена брендом-виробником як шина, що вирізняється високим рівнем балансу ціни і якості.

Radar Rivera Sport - не єдиний  продукт бренду, представлений у 2019 році. У європейському сегменті ринку з'явилися фрикційні шини для зимового періоду. Модель Radar Dimax Alpine має спрямований дизайн. Його розроблено для можливості самоочищення поверхні шини і підвищення стійкості на мокрій поверхні або асфальті, вкритому талим снігом. Головною особливістю тут, згідно характеристиці технічних фахівців Radar Tire, традиційно залишається безпека.

​Загалом бренд Radar вважається ключовим для Omni United. Саме з його допомогою компанія планує розширювати затребувані лінійки і виводити продукцію на європейський і світовий ринок.

Технічні властивості

Radar Rivera Sport оснащені асиметричним малюнком протектора. Ця властивість дозволяє шинам зберігати хороше зчеплення на сухому асфальті і у дощ. Стійкість до аквапланування - одна з переваг цієї моделі. За наявності глибоких калюж шини добре зберігають баланс і керованість. Особливість малюнка протектора сприяє також збереженню маневреності на сухій дорозі.

Завдяки широкому й жорсткого центральному ребру літні шини мають відмінну керованість і стабільність. Це якість об'єднує їх з іншими моделями лінійки Radar.

У першу чергу шини Radar призначені для спортивних автомобілів, які інтенсивно використовуються на гладкому асфальті і за межами міських доріг. Склад гуми у комплексі з особливою конструкцією протектора дозволяє досягти високого ступеня комфорту навіть під час руху поганими дорогами.

У продаж нова модель в 2019 році надійде у найбільш популярних розмірах для автомобілів відповідних категорій з діаметром коліс 17 і 18 дюймів.

28 травня 2019 р.