Пусто
Sailun розширює зимову лінійку Evergreen
Дивитися всі Новини

Sailun розширює зимову лінійку Evergreen

Бренд Evergreen, що належить компанії Sailun, буде доповнений новою моделлю зимових покришок. Шини Evergreen IceTour i5 розроблені для холодного сезону і придатні до шипування. Вони містять ряд удосконалень і технологічних оновлень. До зимового сезону-2019 новий продукт представлять на міжнародному ринку.

Evergreen IceTour i5 - зимове оновлення від Sailun

Китайський шинний виробник Sailun повідомив про розширення своєї лінійки Evergreen. До вже відомих у своїй категорії літніх і зимових покришок будуть додані шиповані шини для холодного періоду. Модель під назвою IceTour i5 не тільки дозволяє додатково використовувати шипи для більш досконалого зчеплення з обмерзлою поверхнею, але і має поліпшені експлуатаційні характеристики. Виробник робить акцент на оновленому складі гумової суміші і більш сучасній і функціональній будові протектора. В цілому Evergreen IceTour i5 являють собою абсолютно нову модель, розроблену для холодної і сніжної зими.

Покришки з'являться у продажу до початку зимового сезону - 2019. Згідно з інформацією, представленою брендом, це не єдине поповнення у його лінійці. У найближчі місяці асортимент китайського виробника буде розширено завдяки кільком новинкам.

Технічні деталі шин IceTour i5

Анонсовані зимові шини відрізняються абсолютно новою за складом гумовою сумішшю. Підвищений вміст у ній силіки необхідний для покращення зчеплення, особливо в умовах низьких температур. Для підвищення ефективності розгону і гальмування тут передбачена більша пляма контакту, що забезпечує краще зчеплення з дорожньою поверхнею.

Можливість шипування покришки - її додатковий плюс. Однак розробники передбачили ще одну опцію - оснащення протектора спеціальним буферним шаром безпосередньо біля основи шипів. Він виконує кілька функцій. По-перше, поглинає удари, тим самим пом'якшуючи хід автомобіля і продовжуючи термін служби покришок. По-друге, ця деталь не дозволяє шипам випадати у процесі експлуатації.

Ще одна перевага IceTour i5 перед багатьма конкурентами – перемінний крок протектора. Ця властивість покращує тягове зусилля на засніженій або обледенілій дорозі.

В асортименті Sailun вже присутні лінійки для зимового використання, включаючи моделі WinterPro. Але більшість продукції не припускають використання шипів і призначені для м'якого клімату. Одна із найновіших шипованих версій, випущених на ринок цієї китайської компанією - Sailun IceBlazer, представлена в 2016 році. Шина розрахована на використання в холодних зимових умовах,у першу чергу - на обкатаному снігу і зледенілих поверхнях. Нова версія з лінійки Evergreen пішла вперед завдяки тому, що може використовуватися як з шипами, так і без них. Більш вдосконалені тут також гумова суміш і конструкція поверхні протектора.

29 травня 2019 р.