Пусто
Шини Cooper отримали нагороди від Great Wall
Дивитися всі Новини

Шини Cooper отримали нагороди від Great Wall

Навесні компанія Great Wall Motors традиційно зібрала постачальників шин для своїх автомобілів та провела щорічну конференцію. Під час заходу, який проводився у технологічному центрі, були нагороджені партнери, продукцію яких представники бренду вважають найкращою. Серед їх числа опинився виробник Cooper. Компанія отримала відразу дві нагороди. Statistical Quality Award за сучасний контроль якості продукції та  Simultaneous Engineering Achievement – за участь у розробці нових автомобілів.

Детальніше про нагороди

Перша премія, Statistical Quality Award вручається постачальникам Great Wall, які застосовують статистичний інструментарій для контролю та подальшого поліпшення якості. Компанія Cooper у цьому плані дуже прогресивна. У виробника кілька десятків власних випробувальних центрів для тестування нових розробок. На заводах працюють сучасні лабораторії, що дозволяють виконувати бездоганний контроль якості. Саме через це виробник Great Wall Motors вже не в перший раз обирає продукцію Купер для первинної комплектації своїх авто.

shiny

Друга нагорода, Simultaneous Engineering Achievement, призначена для постачальників, які найбільшою мірою сприяють оптимізації кожного етапу процесу розробки автомобіля до його виходу в масове виробництво. Компанія Cooper регулярно поставляє Great Wall шини для позашляховиків та пікапів, які забезпечують максимально розкриття потенціалу авто, що випускаються брендом. Серед партнерів ця компанія стала єдиним виробником автогуми, якій отримав ці дві нагороди. Таке досягнення підвищує довіру до бренду та мотивує купувати його продукцію для машин інших торгових марок. Тим більше, що більшість покришок від Купер розташовується у досить доступному ціновому сегменті.

Коментарі представників Cooper та інформація про компанію

За словами старшого віце-президенту та генерального керівника азіатського відділення Аленна Цаура, нагороди від Great Wall є приводом для гордості. Ці престижні премії підтверджують бездоганну якість шин Купер, які компанія регулярно поставляє автовиробнику. Також вони доводять, що компанія постійно працює над поліпшенням експлуатаційних характеристик своєї продукції, покращенням її ефективності. У майбутньому Cooper планує не тільки продовжувати співпрацю з Great Wall, але й розширювати її, впроваджувати нові цікаві спільні проекти.

shiny

Бренд Купер був заснований у 1920 році й сьогодні є одним з лідерів світового шинного ринку. Його ім’я стоїть поруч з такими відомими виробниками, як Michelin, Гудієр,  Pirelli, Континенталь, Bridgestone, Нокіан.

Компанія має 9 великих заводів по всьому світу, які виробляють понад 45 мільйонів автогуми в рік, більше 300 видів шин. До того, окрім оригінального бренду, в неї є ще дев’ять дочірніх. Виробник випускає не тільки автогуму, але й високоефективне обладнання для її виробництва, щороку виготовляється понад 600 молів.

10 квітня 2018 р.