Пусто
Шини Falken Azenis FK510 SUV обрали для спортивного Porsche
Дивитися всі Новини

Шини Falken Azenis FK510 SUV обрали для спортивного Porsche

Німецький виробник Falken продовжує розвиватися у напрямку преміальних шин. Нова модель Azenis FK510 SUV буде використана у заводській комплектації елітних спортивних позашляховиків Porsche Macan. Для комплектації були обрані шини японського виробника у двох ходових типорозмірах.

Вибір шин для Porsche Macan

Нещодавно відомий автомобільний бренд Porsche випустив нову модель спортивного позашляховика. Porsche Macan вже отримали шини для своєї первинної комплектації. Вибір припав на покришки Falken Azenis FK510 SUV.

Компанія уклала договір з японським шинним брендом, згідно з яким новий позашляховик німецького виробника комплектуватиметься шинами Falken у двох типорозмірах - 235/60 і 255/55 з діаметром R18. Увагу виробника спортивних позашляховиків у цій моделі привернула висока її функціональність - завдяки посиленій конструкції і особливостям гумового складу вдалося досягти високої точність реакції на повороти керма і підвищити стійкість до навантажень.

Елітний позашляховик Porsche Macan наділена всіма основними якостями, які цінуються у спортивних авто цього класу. Він потужний та швидкісний, але при цьому компактний, що дозволяє експлуатувати його в будь-яких умовах як на міських дорогах, так і за повної їх відсутності. Для підтвердження заявлених характеристик авто потребує таких самих універсальних покришок, які будуть достатньо м'якими, комфортними і при цьому міцними і стійкими до механічних пошкоджень.

Для позашляховиків Porsche Macan була обрана версія, виведена німецькою компанією на ринок в 2017 році.

Властивості Azenis FK510 SUV

Нові Azenis SUV-версії фахівцями Falken були розроблені для експлуатації на міських позашляховиках. Їхній протектор має асиметричний дизайн, що дозволяє досягати стабільності і легкості в управлінні. Будова протектора шини сприяє поліпшенню показників гальмування і надає відмінну курсову стійкість.

Літні шини цієї моделі стали розширеною версією більш ранніх FK510. Деякі особливості легкової та позашляхової моделей ідентичні. У тому числі - загальний дизайн протектора. Різновид SUV має ряд переважних характеристик, що дозволяють розширювати сферу їх застосування. У числі основних властивостей - посилений внутрішній каркас. Ця, а також інші конструктивні особливості моделі адаптовані для експлуатації на транспортних засобах з високим центром ваги.

Ще одна особливість Azenis FK510 SUV - використання профілю більш округлої форми. Поєднання цієї якості з еластичними бічними стінками дає в результаті поліпшення загальних характеристик водіння і підвищує їздовий комфорт.

Збільшена в цій моделі і жорсткість центрального ребра протектора. Воно складається з великої кількості блоків, які розділяються канавками Z-подібної форми. Саме цей компонент покращує виведення води з плями контакту, що в свою чергу ефективно бореться з ефектом аквапланування.

20 травня 2019 р.