Шини від Maxxis обрано для комплектації еко-таксі
Дивитися всі Новини

Шини від Maxxis обрано для комплектації еко-таксі

У останні роки людство дедалі частіше прагне використовувати екологічні технології для збереження навколишнього середовища. З’являються нові ідеї про те, як зробити звичні для нас процеси більш безпечними. Зокрема, велика увага приділяється керуванню автомобілем. Саме через це у Європі багато хто «пересідає» на велосипеди або використовує технології енергозбереження. Але слід зізнатися, що зовсім відмовитися від авто не вийде, треба лише оптимізувати їх використання згідно сучасних екологічних вимог.

Про ідею еко-таксі

Цей проект належить компанії London EV Co. (LEVC), яка зараз працює над створенням екологічного таксі. Це сервіс, у автопарку якого будуть сучасні машини, що відповідають нормам енергозбереження. Спочатку ідею буде реалізовано у Лондоні, а до кінця поточного року ця зручна та корисна розробка згодом розійдеться по всьому світу. Але що точно відомо вже зараз, так це назву бренду шин, які будуть у первинній комплектації авто. Цієї великої честі заслужили покришки від Maxxis, а саме – модель MA 919 Taxi.

shiny

Технічні характеристики шини MA 919 Taxi

Ця модель розроблялася з орієнтацією на використання електромобілями. Їх малюнок та формула компаунду створювалися на протязі двох років інженерами Макссіс сумісно зі спеціалістами LEVC. Новинка отримала збалансовану полімерну суміш, яка гарантує витривалість та стійкість до механічних пошкоджень.

shiny

Дизайн MA 919 Taxi оптимізований таким чином, щоб досягти гарної аеродинаміки. Завдяки цьому знижується опір коченню, що дозволяє довго протриматися на одному заряді. У медіальній зоні розташовані три ребра, які складаються з окремих скошених блоків. Їх форма та різний напрямок дозволяють чутко відгукуватися на команди керма. Також вони сприяють скороченню гальмівного шляху. А нанесені на ці блоки ламелі покращують зчеплення.

Плечові блоки розширені та трохи вигнуті у дугу. Завдяки цьому літні покришки MA 919 Taxi можуть похвастатися маневреністю, але без втрати контролю на поворотах та курсової стійкості. Між блоками проходять досить глибокі поперечні канавки, завдяки яким усуваються шуми та покращується аеродинаміка. А вода з-під контактної плями виводиться завдяки чотирьом кільцевим боронам між ребрами.

Шини MA 919 Taxi, обрані за економічність та високий рівень продуктивності, будуть встановлюватися на кожен автомобіль на етапі збірки. Їх компаунди, малюнок протектору та конструкція були підлаштовані під збільшення міцності шин та зниження опору коченню.

 Як повідомив директор Maxxis Дерек Макмартин, таксі 15 країн Європи будуть використовувати шини Maxxis вже до кінця 2018 року. Також він зазначив, що партнерська угода з LEVC є важливим етапом розвитку для компанії. А Інфошина нагадує, що легкова гума цієї моделі підійде не тільки для еко-таксі – її можна сміливо використовували власникам електромобілів та інших компактних авто. Адже ці покришка забезпечує високий рівень енергозбереження!

29 березня 2018 р.