Шини виробництва Goodyear омологовані для нового Volkswagen Touareg
Дивитися всі Новини

Шини виробництва Goodyear омологовані для нового Volkswagen Touareg

Представники американської шинної компанії Goodyear з гордістю оголосили про те, що новий позашляховик Volkswagen Touareg буде повністю оснащений їхньою продукцією. Для такого потужного повнопривідного автомобіля автовиробник підшукував відповідні по класу, міцності і надійності шини. Розробки Гудієр виявилися оптимальними, тому в якості первинної комплектації були обрані відразу літні, зимові та всесезонні шини .

За словами Ніка Харлі, який займає пост керуючого директора Goodyear OE Consumer EMEA, омологація шин Гудієр для Вольксваген Туарег є ще одним доказом їх високої якості, а також відмінних їздових і споживчих властивостей. Таким чином, американські шинники ще міцніше затвердили свої позиції в сегменті Premium SUV.

Літнє «взуття» - шини Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Для теплої пори року автовиробник рекомендує автолюбителям найновішого представника лінійки Eagle. Випущені в 2018 році, ці покришки вже отримали визнання і довіру тисяч водіїв.

Головним перевагами вироби можна назвати:

  •  ультрависоку продуктивність (Ultra High Performance);
  •  безпеку і надійність;
  •  динамічність;
  •  потужне зчеплення з трасою;
  •  акустичний комфорт;
  •  прекрасну керованість.

Незважаючи на те, що дизайн моделі аналогічний протекторному малюнку легкових шин з такою ж назвою, конструкція позашляхової покришки посилена. Це говорить про довговічність і більш високоу вантажопідйомність.

Впевненість на зимовій дорозі з Goodyear UltraGrip 8 Performance

З огляду на те, наскільки важливою є керованість і стійкість шин при їзді в зимовий сезон, творці Volkswagen Touareg пропонують гуму Goodyear UltraGrip 8 Performance.

Модель 2012 року належить до фрикційному типу шин, вона демонструє прекрасну прохідність по свіжому і укоченому снігові, підходить для їзди по сухих, мокрих і покритих брудом дорогах.

Компаунд покришки складається з безлічі шарів, кожен з яких відповідає за виконання конкретних функцій. Таким чином, фахівці Гудієра змогли адаптувати гуму до непередбачуваних перепадів температур і вберегти полімер від передчасного руйнування.

Універсальний варіант - всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2

Тим автомобілістам, які вважають за краще всесезонні покришки , підійде новий позашляховик, «взутий» в Гудієр Вектор 4 Сізонс СУВ Джен-2.

Ця гума є оптимальним поєднанням всіх найбільш важливих для водія характеристик: керованості, надійного зчеплення, стійкості до спеки і морозу, витривалості, високої опірності акваплануванню.

Цікаво, що експерти відомого журналу «Gute Fahrt» при проведенні тестів в 2016 році окремо відзначили швидку реакцію коліс на команди керма, комфортабельність і тихохідність, а також невисокий опір коченню. 

19 липня 2018 р.