Шини «Росава» представлені на виставці в Панамі
Дивитися всі Новини

Шини «Росава» представлені на виставці в Панамі

Зовсім недавно в Панамі проходила 9-а міжнародна виставка Latin American & Caribbean Tyre Expo 2018. У рамках цього заходу у виставковому центрі Atlapa Convention Center свої експонати представили шинні виробники з різних країн. Українська «Росава» також не залишилася осторонь, розмістивши на своєму стенді найцікавіші моделі.

Представники компанії привезли в Панаму покришки , випущені під брендами Rosava і Premiorri.

Детальніше про виставку та експонати

Майже десять років в Панамі раз на рік проходить шинна виставка, яка об'єднує виробників, посередників і безпосередніх споживачів з різних країн.

У цьому масштабному заході взяли участь понад 190 компаній, які є виробниками та дистриб'юторами шин. Крім легкових і вантажних покришок ці компанії виготовляють протекторні стрічки, що застосовуються в процесі відновлення європейських, азіатських і американських шин.

Учасники заходу отримують можливість підвищити впізнаваність свого бренду, організувати яскраву презентацію новинок і налагодити нові ділові зв'язки. Згідно зі статистичними даними, шинний ринок країн, що відносяться до Латинської Америки і Карибського басейну, настільки стрімко розвивається, що вже до 2020 року попит складе більше 170 млн покришок.

У зв'язку з цим представники Росава привезли в Панаму три найбільш успішні моделі:

  •  Rosava Itegro;
  •  Premiorri Solazo;
  •  Premiorri Solazo S Plus.

Зазначені літні шини вже добре знайомі українським автомобілістам, які надали масу позитивних відгуків про дану продукцію.

Володіючи продуманим дизайном і розгалуженою дренажною системою, шини відмінно підходять для їзди по різними типами поверхонь: по мокрому і сухому полотну, асфальтованим міським або грунтовим дорогам. Завдяки якісній сировині і матеріалам, а також за рахунок сучасних технологій шини демонструють відмінну керованість, високу ефективність гальмування і довговічність. Додатковою перевагою гуми стала вельми доступна вартість.

Продукція під брендом Premiorri розроблена британськими фахівцями у співпраці з українськими майстрами. Для виробництва були використані потужності білоцерківського заводу Росава.

Спростування чуток про ліквідацію

Цікаво, що кілька місяців тому в ЗМІ просочилася інформація про реорганізацію компанії Росава, і, обростаючи цілим букетом недостовірних фактів, перетворилася в новину про ліквідацію підприємства.

За офіційною заявою керівництва компанії, виробник продовжує активну роботу, він розробляє нові моделі і типорозміри і як і раніше випускає на ринок високоякісну автомобільну гуму.

Фактично, те, що ми спостерігали в кінці квітня 2018 року, було реструктуризацією підприємства. Завдяки новим інвестиціям, всі робочі місця в компанії були збережені (їх число в майбутньому буде навіть рости), а обсяги виробництва збільшилися.

11 червня 2018 р.