Відбулася прем'єра екологічних Michelin e.Primacy
Дивитися всі Новини

Відбулася прем'єра екологічних Michelin e.Primacy

Протягом тривалого часу компанія Michelin анонсувала свої інноваційні шини e.Primacy для легкових автомобілів. 5 листопада 2020 року відбулася офіційна прем'єра цієї еко-моделі, під час якої стали відомі основні переваги та експлуатаційні якості цієї літньої новинки.

Michelin e.Primacy - нове слово в сегменті еко-шин

5 листопада компанія Michelin офіційно представила свою еко-модель e.Primacy. Нові літні шини для легкових автомобілів, за словами виробника, абсолютно виділяються в своєму сегменті. Їхня головна перевага - дуже висока енергоефективність. Основний акцент, який представники Michelin роблять, презентуючи e.Primacy - найбільш низький опір коченню на сучасному вторинному ринку і оптимальне поєднання екологічності цієї моделі, а також її безпеки і продуктивності.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища - одна з прерогатив французького виробника у всьому, що стосується нових e.Primacy: акцент на зниженні кількості викидів в атмосферу присутній на всіх етапах: від виготовлення сировини для шин до перевезення вже готових виробів. Більше того, завдання знизити викиди CO2 у процесі виготовлення і транспортування всіх покришок стоїть перед компанією дуже гостро: планується зменшити цей показник на 50% за період 2010-2020 рр.

Властивості та характеристики еко-шин Michelin e.Primacy

Для того щоб забезпечити оптимальне співвідношення продуктивності, економічності та енергоефективності, у конструкції покришок були передбачені такі властивості і технології:

  •  малюнок має асиметричний дизайн, що включає діагонально розташовані вигнуті канавки і застосування спеціальної технології Evergrip. Її суть - у зміні форми каналів зі зносом самих покришок . Ця особливість дозволяє більш тривалий час зберігати продуктивність на мокрій поверхні. Крім того, незалежно від глибини протектора його канавки здатні ефективно відводити воду;
  •  спеціальний дизайн бічних стінок, що дозволяє споживати менше енергії під час роботи;
  •  зменшена товщина брекерного шару. При цьому, завдяки застосуванню інноваційних матеріалів це не стало причиною зниження міцності конструкції, тоді як сировини на виготовлення брекерного шару потрібно менше, а опір коченню істотно знижується;
  •  використання технології MaxTouch, суть якої - у збільшеній плямі контакту, що в свою чергу дозволяє рівномірно розподіляти тиск і продовжуючи термін служби покришок;
  •  оптимізація складу гумової суміші, яку в Michelin називають ключовим аспектом у підвищенні енергоефективності та економічності моделі. Завдяки спеціальній формулі компаунду Energy Passive Compound з використанням еластомера високої еластичності знижуються втрати енергії, властиві звичайним покришкам.

Згідно з європейською системою маркування, Michelin e.Primacy мають позначення А за економічністю і В - за якістю зчеплення на мокрій дорозі. Виробник рекомендує їх в першу чергу для експлуатації на сіті-карах, модель оптимальна як для легкових автомобілів, так і для компактних кросоверів. У продажу вони з'являться навесні 2021 року, лінійка включатиме 56 розмірів у діаметрі 15-20 дюймів.

 

 

06 листопада 2020 р.