Пусто
Відбулася презентація зимових шин від Bridgestone
Дивитися всі Новини

Відбулася презентація зимових шин від Bridgestone

Японський шинний бренд Bridgestone представив свої нові шини для холодного сезону. Покришки Blizzak LM005 розраховані на сезон 2019 - 2020. На європейському ринку вони будуть доступні до придбання найближчим часом.

Blizzak LM005: характерні і особливі властивості

Компанія Bridgestone презентувала свої нові фрикційні шини для зимової експлуатації Blizzak LM005. Основна категорія автомобілів, для яких розроблений цей продукт - легкові автомобілі різних параметрів і позашляховики міського типу. Як стверджують експерти, новинка має немало схожих якостей з попередньою зимовою моделлю бренду Blizzak LM001 Evo.

Протягом 2018 року продукт пройшов спеціалізовані тести, які порівняно з флагманами інших відомих шинних брендів встановили, що саме Blizzak LM005 має найкращі якості руху, гальмування і збереження балансу на складній поверхні. Саме ця модель першої у своїй категорії отримала клас "А" за європейським маркуванням за краще зчеплення на мокрій дорозі. Відповідність європейським вимогам відносно їзди взимку підтверджується наявністю на поверхні покришок спеціальних позначень - піктограми 3pmsf і маркування M+S.

Технічні характеристики

Впродовж 2019 року зимові шини нешипованого типу Blizzak LM005 будуть представлені у продажу в 116 розмірах в діапазоні 14 - 22 дюйми. Наступного року асортимент буде розширений приблизно на 40 типорозмірів. За розрахунками розробників, це дозволить покрити більше 90 попиту у відповідній категорії ринку. З існуючих на даний момент типорозмірів 24 виготовлятимуться із застосуванням фірмової технології Bridgestone Run - Flat, яка дозволяє тимчасово зберегти функціональність покришок у разі їх проколу.

Представники Bridgestone характеризують зимову новинку таким чином:

  • Поєднання інноваційної гумової суміші, в основі якої - компаунд Nano Pro-tech і збільшений зміст силіки в складі дає покришкам м'яку і еластичну структуру, яка залишається такою навіть при лютому морозі. Одна з авторських методик Bridgestone - використання наноселективного змішування матеріалу, що кінець кінцем дає гумі велику стійкість при зміні температур;
  • Малюнок протектора має посилені бічні канавки, що дає якісніше зчеплення з снігом і льодом. Надійне зчеплення з снігом забезпечують також зигзагоподібні канавки. Покращує стійкість і керованість на льоду застосування інноваційного 2d і 3d-дизайна ламелей. А застосування збільшеного негативного профілю в центрі малюнка виконує роль кращого уловлювання снігу і відведення води;
  • Індекс розгону на снігу у цієї моделі - 100.0, що в тимчасовому показнику складає 3,53 секунди.

Розробники компанії акцентують увагу і на застосуванні при створенні шин Blizzak LM005 інноваційних технологій, що дозволяють якісніше рухатися по льоду, снігу або мокрому асфальту. У основу цих розробок були покладені результати масових опитувань, проведених в європейських країнах.

13 лютого 2019 р.